Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

na pogrešnom smo mestu za ovaj tip diskusije

 

on topik

jel si probao drpano u ulici hrane?

 

Tačno, ne bih voleo da se razvija ova diskusija na bilo kom mestu, a ovde posebno ne :D

 

E nisam, slabo svraćam u poslednje vreme u taj deo grada, ali mi je drpano u Mesožderu u Brankovoj odlično.

 

Mislim da je i @*edited by mod pominjao nešto iz Mesoždera, a možda i grešim. Sve u svemu, meni su odlični.

 

 

Link to comment

Оверих ја опет Дрпано и опет исти утисак - нисам одушевљен у најмању руку. Можда је проблем што га поредим са Смоуксом а реално поређењу места нема.

 

Нисам пробао ја’ње ово су утисци за сепра додуше

Link to comment
4 minutes ago, johan nagel said:

 

Нисам пробао ја’ње ово су утисци за сепра додуше

tu je problem

 

 

meni je bolji od svetoga dima, ali samo sledeća kombinacija. janje + gorgonzola + urnebes + krastvci

 


kod smoksa mi je problem sve što nije meso(i oni slani krompirići)

Link to comment
Legoše mi sad velika pljeskavica i teleće krpice iz Čevapa ko kec na deset. Baš dobar fast food, nikad problem s njima.
To je ono u Bulevaru?
Imaju dostavu?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

To je ono u Bulevaru?
Imaju dostavu?







... Shiit has hit the fan
 

Pre su bili isto pa su se raskantali. U bulevaru je Beogradski Ćevap koji je solidan, a u Vojislava Ilića kod ATŠa je Čevap koji je dosta bolji. Puna preporuka za njihove ćevape, brizle i sudžukice. Oba su na dostavama a mislim da Čevap ima i svoju na sajtu.

  • +1 1
Link to comment
Pre su bili isto pa su se raskantali. U bulevaru je Beogradski Ćevap koji je solidan, a u Vojislava Ilića kod ATŠa je Čevap koji je dosta bolji. Puna preporuka za njihove ćevape, brizle i sudžukice. Oba su na dostavama a mislim da Čevap ima i svoju na sajtu.
Kako da znam koji je koji? [emoji15]







... Shiit has hit the fan


Link to comment
  • 2 weeks later...

Ал су дигли цене свуда сумануто, чак је и буђави Шиш дигао за 30 кинти што је преседан за њих.

 

Дрвце где једино и једем отприлике можда и највише подигло, имали су пре пар месеци скок за неких 20 дин углавном и сад ево за још 40.

Ђунта која је кол’ко јуче била 340 сад је 400.

 

Јес да смо економски тигар и то све ал претераше га.

Link to comment

To je šire pitanje inflacije, a ja bih pre odabrao da jedem kod tih koji su podigli cene. Alternativa je race to the bottom, tipa lošije meso da se gistro ne primeti, čistačica dolazi manje redovno, frižider na minimumu i slično.

  • +1 3
Link to comment

Ма капирам скочиле су цене свега а понајвише меса па морају да се прилагоде или да ваљају керетину.

 

Више хоћу да кажем да не памтим оволики скок цена у тако кратком временском периоду ни приближно.

  • +1 1
Link to comment

Da pomognem malo, vidim da se pojavio neki Mr. D za dostavu (sva je prilika da je Cargo) ali za sad do 15.02 imaju džabe dostavu + 50% na dosta restorana.

 

Treba to iskoristiti dok se još bore za mesto na tržištu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...