Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Digao sam ruke od Gvera jedno pre dve godine, kad sam se unutra žalio na neku mućkalicu koja više gulaš i pojavi se mladi gazda koji krenuo da mi objašnjava da oni "na jugu ne znaju šta je mućkalica i prodali su foru svima"...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Nekada, pre jedno 30ak godina, lokacija mu nije smetala uopšte, znalo se za njega po vrlo dobrom odnosu kvaliteta proizvoda i cene.

Servisi i okolne firme preko dana, uveče taksisti i posetioci mamernici.

Red non stop.

Početkom veka kreće sunovrat kvaliteta a cene idu gore. Može se to još uvek jesti ali daleko je od nekadašnje priče.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Да бацим благу анализу Декија..

 

Ћевапи стандардно добри, неки ниво Валтера рецимо горе доле, слабији од Савчића.

 

Гурманска добра ал нисам пао на дупе, и мени делује можда упитних 600 грама, како год за једну особу превише, за две вероватно премало.

 

Текеће флекице супер.

 

Љута кобаја нека, узех јер је овде неко хвалио кобаје чини ми се, углавном мени никаква, нема шансе да бих је поново узео (и наравно није љута).

 

У Савчићу (колико га хвалим испашће да имам неку корист) јео скоро суџукице, перверзија, топи се у устима, вреди сваки динар.

 

Кад већ сумирам утиске, оверио ону Ди Наполи пицу тамо код ‘Чединог’ Понча, није лоша шта знам, није најбоља у Бгу ал може да прође.

Link to comment

Otvori se nov burger u Takovskoj. Najzanimljivije je što je prvi na smash fazon a ne steakhouse pa se i zove Smashburger. Razlika je što umesto jednog velikog komada mesa ide više tanjih koje se zgnječe dok se peku. Ima 3 burgera rste pa se na to bira od 2 do 6 slojeva mesa. Ja sam bio alav pa stavio 4, rekao bih da je 3 sasvim dovoljno posebno jer sir ide na svako meso.

 

Ukratko je kao neki kvalitetniji i sočniji McDonald's. Ko je probao triple cheese, ovo je otprilike na tom tragu.

 

IMG-20210727-192446.jpg

Edited by *edited by mod
  • +1 4
Link to comment

overio novobeogradskog dekija

 

ćevapi savršeni, u rangu najboljih koje sam jeo

 

9.68/10

 

e

u ulici hrane prvi lokal do maxija u ponudi imaju drpano prase i janje. uzeo kolega pa sam probao samo zalogaj jage i na tako malom uzorku deluje vraški dobro

 

 

overavam pa javljam

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

u ulici hrane, odmah do maxija otvoren novi lokal romantičnog naziva “drpano”

 

imaju i jagu i gudu. što u lepinji, što u čizburgeru/classic. a ima i komplet lepinja. cijene pristupačne 300-400

uzeo lepinju sa nekim gorgonzola sosom i bilo je malo više masno, cenim zbog sosa

 

holy je za nijansu bolji, samo meso, oni prilozi u obroku su im očaj, tako da su dobili adekvatnu konkurenciju

 

8.07/10

 

9746-E407-C9-BE-49-E5-8-BFF-4-DFAC27-ADB

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

nije samo meso tj roštilj uvijet. mora da šljaka min 16 sati(dve smene), a cenu diktira raspali šiš, poslednje što pamtim je 280din. čak kvalitet i nije toliko bitan. holy smoke ne bi opstao 6 meseci u ulici

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...