Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

1 minute ago, *edited by mod said:

Da pomognem malo, vidim da se pojavio neki Mr. D za dostavu (sva je prilika da je Cargo) ali za sad do 15.02 imaju džabe dostavu + 50% na dosta restorana.

 

Treba to iskoristiti dok se još bore za mesto na tržištu.

Blagosloven bio dobri covece.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Da pomognem malo, vidim da se pojavio neki Mr. D za dostavu (sva je prilika da je Cargo) ali za sad do 15.02 imaju džabe dostavu + 50% na dosta restorana.

 

Treba to iskoristiti dok se još bore za mesto na tržištu.

to je stari Donesi

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, renne said:

to je stari Donesi

Nisam siguran baš. Svakako ga kopiraju i to sugerišu ali je sa druge strane svaki cargo auto oblepljen reklamama za Mr D + su ponude na Butleru prilično opale.

Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Nisam siguran baš. Svakako ga kopiraju i to sugerišu ali je sa druge strane svaki cargo auto oblepljen reklamama za Mr D + su ponude na Butleru prilično opale.

ja jesam

veruj

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

Nisam siguran baš. Svakako ga kopiraju i to sugerišu ali je sa druge strane svaki cargo auto oblepljen reklamama za Mr D + su ponude na Butleru prilično opale.

Sta si narucio?

 

Hocu da jedem isto sto i ti.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

zeznzli se u potpisivanju ugovora

 

to je transakcija od 170m eur, veeeeeeeoma je mala sansa da su se zeznuli. kad malo razmislim, verovatnije je da je svakako isticao non compete inicijalnim vlasnicima donesi, koji nisu ni bili deo ove transakcije, pa taj non compete nije ni mogao biti produzen.

Link to comment
1 hour ago, nenad said:

 

to je transakcija od 170m eur, veeeeeeeoma je mala sansa da su se zeznuli. kad malo razmislim, verovatnije je da je svakako isticao non compete inicijalnim vlasnicima donesi, koji nisu ni bili deo ove transakcije, pa taj non compete nije ni mogao biti produzen.

170 miliona eura akvizicija Glovo-Donesi?? NIsi neku nulu greškom dodao?

 

wow!

Edited by pacey defender
Link to comment
6 hours ago, renne said:

to je stari Donesi

Bas si me obradovao ovom informacijom. Pre neki dan sam siznuo na Glovo. Porucio oko podneva ili malo iza da mi neku klopu donesu izmedju 15:30 i 16:00, poveca kolicina/iznos. U 15:45 me obavestavaju da je porudzbina "canceled", a mi cekamo klopu ko ozebo sunce, sa sve nekim gostima (ne kog ozebog, no kod nas). Resio da se zanavijek odjavim sa Glova i bas se radujem sto je Donesi back to business, imao sam dobra iskustva sa njima. 

Link to comment
36 minutes ago, pacey defender said:

170 miliona eura akvizicija Glovo-Donesi?? NIsi neku nulu greškom dodao?

 

wow!

 

ma ne, 170m je cela akvizicija, koja ukljucuje celu bivsu yu osim slovenije i makedonije, plus rumuniju i bugarsku. 

Link to comment
27 minutes ago, Greek Freak said:

Bas si me obradovao ovom informacijom. Pre neki dan sam siznuo na Glovo. Porucio oko podneva ili malo iza da mi neku klopu donesu izmedju 15:30 i 16:00, poveca kolicina/iznos. U 15:45 me obavestavaju da je porudzbina "canceled", a mi cekamo klopu ko ozebo sunce, sa sve nekim gostima (ne kog ozebog, no kod nas). Resio da se zanavijek odjavim sa Glova i bas se radujem sto je Donesi back to business, imao sam dobra iskustva sa njima. 

 

Glovo je baš smeće, ja koristim Wolt, ali kontam da će Mr D da prevagne u nekom momentu ako budu radili makar 50% kao Donesi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...