Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

To da, ima još petsto faktora...mislim da je šiš čak malo i jeftiniji, dobiješ ogromnu kiflu i u njoj nešto malo mesa. Meni je tamo Poncho odavno jedini izbor; oni Kinezi ubace 75% pirinča i 25% onog što si zapravo naručio, kobaje su dobre ali nisam uvek za njih, Caribic pizza mi je preslatka...

Link to comment

Ćirino drvce, ljudi

 

Obavezno poruciti telefonom jer se ceka mala vecnost tamo na licu mesta. Inace, treba videti te momke sto rade unutra, mislim da aviokontrolori nemaju onoliko stresan posao, konstantno u zurbi, konstantno kasni, na sest strana, porudzbine telefonom, porudzbine uzivo, prilozi, pakuj, placaj...jbt. I lik pored svega toga ima snage da ti se nasmeje i bude ljubazan.

  • +1 8
Link to comment

uvek je cira kuburio s lebom, mislim da je te iste lepinje furao i u ABCu onomad.

 

edit

mada je i dalje najbolji izbor u ulici hrane.

Edited by nenad
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Nek otvore prvo u Nisu ili Leskovcu, pa ako izdrze 3 meseca, onda u ostalim gradovima :D

U Nisu je Mek zatvorio restoran u centru gde ima najvise turista, da bi otvorio u novom trznom centru. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...