Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Meni se taj Ricard Giros ne svidja preterano, veliki sam uglavnom porucivao, nista spec. Bude zilavih komadicja u mesu, a i pita im je hladna i suva. Ono, ok je, ali nisam raspamecen. Imaju i "giros obrok" opciju, da ti serviraju sve to samo u kartonskoj kutiji, sa pitom sa strane, to mi bude bolje jer onda natrpam svojih zacina i sosova sto imam u kuci, ali je dosta veliko.

Link to comment

Obnovio Savčića nakon par meseci apscinencije i predavanja konkurentnom Čolinom bratu....nema brat šta da traži pored Savčića u ovom trenutku.

Ozbiljan strmoglav i uživanje na starim lovorikama lokala iz Dušanove.

Link to comment

@Barti66

 

A koja je fora sa tom slanoćom kod Savčića? Jedini od tih često pominjanih gde nisam jeo, a odbija me ako je baš slano kako se pisalo ovde.

 

Jeo sam skoro "Kod Pribojca" u Sinđelićevoj, a mislim da je neko i ovde pominjao. Odličan je.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Pa nemam pojma, ono jeste za nijansu slanije od po meni optimalnog ali ništa preterano...zato sve ostalo rula, ukus, tekstura, sve 5....jeo par puta za par dana i utisak isti.

Čola izgubio ukus, prosušio meso...opasan pad od zimus do sada.

E da, i Goja standardan.

 

Edited by Barti66
  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tortilje u Cika Ljubinoj. Koncept kao Burito Madre ali su bar za sada dosta bolji a i peku tortilje tek kada se naruci. (dodatni bodovi jer se kod njih jos nisam otrovao)

 

Za prvi put obavezno chicken crunch.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Neko vece isao po neke gume u Medakovic pa u Zemun i kazem drugu aj da sabijemo po gurmansku u Zemunu, nasli neki fast fud valjda u Prvomajskoj ulici pored nekog kazina manjeg... Jebem ti, koji zajeb. Ono debelo, nakrljali valjda svega a najmanje mesa, lepinja isto bezveze, ma zlo. Na sve to je osim nas bilo i jedno 14 klinaca i klinki romske populacije koji su tu valjda redovni, pola sata smo slusali afte dzafte kurafte. Da se Kusturica kojim cudom pojavio, opalio bi mu zausku i zbog atmosfere i zbog pljeske.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
  • 1 month later...
Da nije ona kao "leskovačka"? Ispred imaju pokrivenu baštu. :cry:
Sad tek video poruku, jbg. Ne secam se imena ali ima ispred pokrivena basta, to je verovatno to. Pakleno lose bilo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...