Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

ekstremna opcija ti je da popuniš album sem srebrnih, a onda nedostajajuće srebrne popišeš na onom kartončiću što si dobio uz album. jeste malo tužno tako, al bolje nego ovim "dilerima" jer su mi oni tek tužni (ko da mi neko piša po sećanjima na detinjstvo, nemam baš bolje objašnjenje).

Link to comment

Sada moram da kupim xx kesica dok ne nabavim dovoljan broj srebrnih za menjazu (ili izvucem bas koje nemam) ... Ne vidim drugu opciju ? Vec imam nekoliko reprezentacija gde fali samo grb ...  :isuse:

Pa ne, sa ljudima koje poznajes se mijenjas regularno. Sa onima koje ne poznajes takodje al bez srebrnih.

Link to comment

Pa ne, sa ljudima koje poznajes se mijenjas regularno. Sa onima koje ne poznajes takodje al bez srebrnih.

Ma sad mi je to jasno ... :)

 

 

Za početak, siguran sam da će forumaši biti voljni da menjaju sličicu za sličicu, ja prvi  :)

 

Jel idete nekad po dogovoru do cesme ?

Edited by Geograf
Link to comment

ja imam samo jedan srebrni duplikat a naravno da ću ga dati za običnu. s tim što još mi je rano za menjažu, imam samo 109 sličica zalepljenih i 6 duplikata.

Link to comment

ne verujem da su svi kao ekipa ovde pa da znaju za online primenu kodova.

ne može se znati šta većina misli ali ima dosta i onih koji valjaju online one srebrne koje pokupe na menjaži

http://www.limundo.com/pretragaLimundo.php?chkNapredna=1&txtPretraga=panini+2014 (skrolneš malo dole i vidiš cene pojedinačnih srebrnih)

 

ja sam moje srebrne izmenjao sa kolegama uz molbu da mi ostave kodove :)

Edited by Svarog
Link to comment

ekstremna opcija ti je da popuniš album sem srebrnih, a onda nedostajajuće srebrne popišeš na onom kartončiću što si dobio uz album. jeste malo tužno tako, al bolje nego ovim "dilerima" jer su mi oni tek tužni (ko da mi neko piša po sećanjima na detinjstvo, nemam baš bolje objašnjenje).

 

Ovo sam ja uradio za SA2010, jbg, sto kazes, bolje stampariji pare nego onim mufljozima, mada kontam da iza svega toga stoje isti ljudi

Link to comment

Skoro da sam stigao do 640 slicica ukupno.

Kompletirane Argentina i Hrvatska danas, jos par reprezentacija je blizu a ubjedljivo najmanje imam Holandjana - svega 8 jadnika.

Link to comment

Ja idem bas polako. Hocu da razvucem prikupljanje do samog pocetka SP. Kupujem svakih par dana po 2 kesice, zalepio sam oko 70 i imam 4 duplikata. Najvise Hrvata, a nijedan Spanac i Holandjanin.

 

Smara to sa menjanjem srebrnih. Nikad nisam narucivao slicice niti ih kupovao od dilera, pa se nadam da necu ni sada.

 

Za par nedelja, kad stignem do pola krecem na menjazu, a do tada citam vasa iskustva :)

Link to comment

Engleska

Bk2GjWFIUAAOjfr.jpg

 

Zamišljam šta bi kod nas bilo da su ovako deljeni albumi.

 

+

 

Kembel kupio kutiju od 100 kesica i nije izvuk'o sebe :D

 

Bk0K5liCEAAJ0d-.jpg

Edited by Renegade
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...