Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Kako su lose uradjene ove slicice sto se spajaju! :isuse: Em ne legnu lepo u prostor koji im je namenjen, pa viri okolo bela ivica, em nisu dobro isecene, pa moraju da se lepe jedna preko druge da bi se lepo uklopile. 

 

Do danas sam na oko 250 zalepljenih imala manje od 30 duplikata, a danas u 10 kesica dobila jos 25. Ni kodovi nisu stizali, i dalje sam na 22. 

Link to comment

Kako su lose uradjene ove slicice sto se spajaju! :isuse: Em ne legnu lepo u prostor koji im je namenjen, pa viri okolo bela ivica, em nisu dobro isecene, pa moraju da se lepe jedna preko druge da bi se lepo uklopile. 

 

Ja ne lepim te na spajanje sve dok ne nađem koliko toliko dobro uklapanje.

 

Jeste li bezobrazni pa zapisujete kodove duplikata pre nego ih udelite dalje?  :misko:

 

Biće zanimljivo. Još uvek ne znamo pravila igre (koliko kodova dnevno može da se iskoristi i sl.).

Link to comment

Danas 10 novih u 3 kesice, zadovoljan sam. Od toga po 1 grb, reprezentacija i pola stadiona.

Najmanje imam Belgijanaca, svega 5-6, a po 13 imam iz vise od nekoliko reprezentacija, uglavnom iz grupe F.

 

Odlucio sam da ne razmjenjujem slicice dok ne budem na nekih 400+200, ne isplati se posto svi kupuju na istim mjestima i sve koje sam prosli put dobio sam izvukao u kesicama nakon dan-dva.

Link to comment

Najmanje Alziraca, Korejanaca i Amera. Danas bio na menjazi kod Moskve, dobio 30ak, nije lose. Nastavljam dalje pri sledecoj poseti Srbiji, posto u zemlji zivljenja nisu iste slicice. Tvrdje su, manje ih je i nisu samolepljive. I kesica je 244 dinara :)

Link to comment

Na oko 275 slicica, nemam nijednog Holandjanina! Samo slicicu reprezentacije. U poslednja 2 albuma su mi Holandjani bili poslednje slicice koje sam trazila, izgleda da ce tako biti i sad.

Link to comment

Polepio 243, imam oko 30tak duplih i sad pocinje pravo skupljanje kad su 3 kesice imam samo 3 da polepim i kad na sms, viber i fb saljem brojeve duplih drugarima, a po gradu vijam kafice i kladze u kojima ima menjaze (mislim ovo je to neko(mt) moderno skupljanje slija).

Veceras krenem po 4 kesice, sretnem druga kome fale samo 4 i on mi da 15 komada koje nisam imao, ja mu ponudim moje duplikate u razmenu on samo odmahuje rukom i ponavlja mi 4 broja slija koje mu fale.

 

Imam 00 u duplikat, Paroline makazice, a vidim da na kupindu vec stoje na 150din.

Link to comment

Imate sjajnu android aplikaciju Sticker Tracker. Imate tabelu sa crvenim brojevima, kad kliknete jednom broj pozeleni i izadje potvrda koja je slija u pitanju. Bombona, resava nas papira i olovke.

Link to comment

Pa to se obrnuto radi neiskusni Milose.

Ja sad dobio 9 ili 10 novih u 3 kesice, zadovoljan sam.

 

edit: napali Argentinci, cak 16 ih imam.

Fali mi oko 260-270 tj 100 ako ne racunam duple.

Edited by Feindouno
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...