Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Primetila sam tek kad sam unosila sličice u sticker tracker, vidim da mi izlazi Vida a ja imam Symeta™

Probam da lagano odlepim ali ne vredi, kreće papir da se uništava. Na kraju će tako i biti, računaću kao da ni nema ništa zalepljeno. Ili ću samo da ih rotiram, big deal.

Link to comment

Ma nema potrebe da odlepljujes/prelepljujes slicice, ionako nigde sem na slicici ne pise koji igrac treba da bude na tom mestu. Na proslim albumima bi to bio problem posto bi recimo pisalo ispod Lampard a ono slika Gerrarda, ali ovde nema nista.

 

edit: htedoh reci +1 za Miloshevu76 taktiku

Edited by goofs
Link to comment

-1 za tu taktiku™

Sacekas da obojicu dobijes ponovo i zalijepis ih gdje pripadaju.

 

I ja bih ovo odradio. Ja ću tako morati da zalepim Jackson Martínez-a preko Teófilo Gutiérrez-a kojeg sam zalepio i na 200 i 201, a da nisam ni provalio. Tek dva dana kasnije :isuse:

Link to comment

I ja bih ovo odradio. Ja ću tako morati da zalepim Jackson Martínez-a preko Teófilo Gutiérrez-a kojeg sam zalepio i na 200 i 201, a da nisam ni provalio. Tek dva dana kasnije :isuse:

Ja sam imao takav momenat™ 2010. 

Sav srecan kao popunio album kad ono u Obali Slonovace blizanci za koje nisam znao :isuse:

Link to comment

Doneo muž 6 kesica i u jednoj Domagoj Vida, so na ranu. Zainatim se i krenem vrrrrloooo pažljivo da odlepljujem Symeta™ i uspem da ga premestim na njegovo mesto! Evo, sad je sve kako treba :)

image.jpg

Link to comment

bio danas do Terazija sa klincem.

 

za 10ak minuta razmenili 50 duplikata, imali smo još toliko ali smo šmugnuli zbog vetra i želje da što duže skupljamo. i za prošlo prvenstvo mi je ova velika menjaža bila nekako "previše", skupljanje bi trebalo da traje a danas sam sreo dosta onih kojima već fali manje od 10 do kraja (inače na Limundu album sa svih 640 nezalepljenih sličica  :frust: se prodaje za 12000din).

 

još dva utiska:

- niko nema u ponudi za menjanje "srebrne" sličice.

- velika većina je generalno super raspoložena i uzeće i duplikate ako nemaš da im daš neku sličicu koja im fali (mene i dalje ovo oduševljava, iako bi trebalo da je to sasvim normalno)

Link to comment

Ja bio u isto vreme sa klincem danas , samo ispao naivan i sve srebrne razdelio u prvim menjazama za "obicne"... Nisam imao pojma da ove godine vazi neko posebno pravilo da se srebrne menjaju samo za srebrne  :mellow:

 

p.s. Prve popunjene reprezentacije Kolumbija i Japana ... Iran i Alzir me uzasno smaraju ...

Link to comment

Zato sto oni olosi pokupe sve srebrne da bi ih prodavali.
Ja ove godine necu ni nositi srebrne na terazije, vecinu sam vec izmjenjao sa drugovima ili rezervisao™ za njih.

Link to comment

Sada moram da kupim xx kesica dok ne nabavim dovoljan broj srebrnih za menjazu (ili izvucem bas koje nemam) ... Ne vidim drugu opciju ? Vec imam nekoliko reprezentacija gde fali samo grb ...  :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...