Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Mexico ima 2 golmana? Imam 88 kad ono GK, ja reko da nisu oni zabrljali, ali naknadnom proverom na onom linku sa brojevima i imenima videh da je Munoz u delu za napadace.

Ostavim drugaru 5 slija koje nema, on dodje sa preko 100 duplih i kaze samo uzimaj. Valjao sam jedno 40 komada :0.6:

Link to comment

Danas burazer i ortak se menjaju, bale mi idu, volim ja sličice više no išta, ali kada sam video onaj album, pa format sličice 2x3cm i pomnožio i sveo račun kontao sam da mi je bolje da kupim 15 slušalica za igraonicu, 12+3 da imam u rezervi kao dingospo.

Link to comment

Jadan ti, ja nemam nijedan :D Nama koji ne skupljamo ove obicne slicice se verovatno ni taj virtuelni album nece isplatiti. 

Edited by Calavera
Link to comment

Ja sam isto na nekih tridesetak, plus ima drugara koji mi salje sms sa kodovima slija koje polepi (al on je vec blizu da popuni, fali mu manje od 10)

Link to comment

Juce obavila prvu menjazu sa drugarom, uzela 60 slicica. :thumbup: Kupujemo otprilike na istim trafikama, a on nije imao nijednu od onih gde sam ja imala 3-4 duplikata.

 

30-ak kodova.

Link to comment

Mozes sa mnom i Koltrejnom ako obecas da neces da zabusavas :D

 

valjda cemo popuniti album za desetak dana. 25og palim na neki put pa cu odatle tesko biti dostupan redovno. ovako sam online maltene ceo dan :isuse::blush:

Edited by Svarog
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...