Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Zavisi koliko ti fali, a prosek ti je slican 1\3 duplikata

Vise kesica vece sanse za duplikate

 

Moracu da pocnem da kupujem po 2-3 kesice na razlictim mestima

Edited by Milosh76
Link to comment

Konacno stigla i 2 Holandeza, RvP i Huntelaar. Najvise Amera, samo 2 mi fale, danas uleteo i njihov grb.

 

Bufon i Pirlo ce poceti da mi se prividjaju koliko sam ih dobila do sada. Fali mi jos nesto vise od 300, krenucu sa menjazom sledeceg vikenda.

Link to comment

Instalirala sam i ja. Jedini problem ce biti menjaza napolju na suncu, kad se nista ne bude videlo na telefonu. (Ili cu da odvlacim naivne skupljace u mrak. :naughty: ) Koristicu je samo da bih znala koje mi fale, necu unositi duplikate, posto bi mi bilo smaranje nakon svake menjaze da pregledam duplikate koji su mi ostali i brisem one koje mi je neko uzeo.

Link to comment

sta je sticker ticker? dajte neki link

Sticker TRACKER, i ja sam searchovala sa ticker pa izlaze samo neka sranja.

 

 

Btw, može li neko da mi kaže ko je na 58?? Izgleda da sam pogrešno zalepila sličicu (ne poklapa mi se sa sticker tracker onaveštenjem)

Link to comment

Au, ja se tako zeznuo na jednom od prošlih albuma ali ako se odma primeti može da se odlepi. Kad se slegne teško. Ja bih zalepio Vidu preko Šimeta :D neće lako da se primećuje a imaćeš unikatan album. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...