Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ja iz 94. imam neki arapski koji se lista od kraja, na koricama pise 1423. godina a izasao je nakon prvenstva jer je na poledjini slika sampionske ekipe Brazila :lol:

ja imam upper deckov, ali imam skeniran i ceo popunjen paninijev USA 1994, sa iskošenim slajbama.

Link to comment

a sećate li se Bonartovog albuma, ne sećam se za šta tačno, moguće da je bila '94. ili tako nešto...

 

ono što kao izuzetno upečatljivo pamtim pogrešno transkribovana imena igrača, pa je tako u albumu bio i izvesni "Gremi Le Saks"

Link to comment

Od 150 kupljenih slicica, 6 puta David Ospina (golman Kolumbije). Negdje na svijetu ga vjerovatno nema nikako, jer je zavrsio u mojim krajevima...kao i svakog prvenstva, popunio najvise Holandjana (uvijek ih popunim prve), sve nesto mislim da to ima veze sa (relativnom) blizinom sa Holandijom, a vjerovatno nema i nemam pojma da li i neko iz paninija obraca paznju na takvo nesto. I da, printa li svaka drzava za sebe ili???

Link to comment

Od 150 kupljenih slicica, 6 puta David Ospina (golman Kolumbije). Negdje na svijetu ga vjerovatno nema nikako, jer je zavrsio u mojim krajevima...kao i svakog prvenstva, popunio najvise Holandjana (uvijek ih popunim prve), sve nesto mislim da to ima veze sa (relativnom) blizinom sa Holandijom, a vjerovatno nema i nemam pojma da li i neko iz paninija obraca paznju na takvo nesto. I da, printa li svaka drzava za sebe ili???

Legenda Master Lige na PES-u 2012  :Hail:

Link to comment

a sećate li se Bonartovog albuma, ne sećam se za šta tačno, moguće da je bila '94. ili tako nešto...

 

ono što kao izuzetno upečatljivo pamtim pogrešno transkribovana imena igrača, pa je tako u albumu bio i izvesni "Gremi Le Saks"

 

 

Jao da, taj je bio genijalan! Smijali smo se gervasius i ja dok smo citali imena. :)

 

Mada mislim da je bio za SP 98.

Link to comment

osim poslednje, ta jedna za sve koje su ti ostale :D

Vazda bilo. Pitam da ne krene neko da me lera da srebrne vrede 3 ili jace ili da je mesi/ronaldo barem za 1 kesicu

Link to comment

Kupovao ja. Dok sam bio dokon i imao vremena pokusavao sam da popunim albume razmenama preko Spletkomata (imao sam i par razmena sa likovima iz Engleske i Ukrajine, sistem radi fino). 

Jer™ se tu samo razmjenjuju slicice il' moze i da se kupi?

Ako je ovo prvo nemam sta da ponudim zauzvrat :(

Link to comment

Pa, tamo mozes videti ko ima slicice koje tebi trebaju, a onda ih porukom mozes pitati da li bi ih prodali. 

Meni su stizale ponude za prodaju posto ljudi nisu imali da mi ponude ista u zamenu, ali meni je uvek bilo glupo da prodajem nekom stare slicice, niti znam koliku cenu bih stavio.

Link to comment

menjaza kod cesme je svakodnevna... razmenio sam 42 komada.

bio super lik koji je ispred mene al me pomogao sigurno sa jedno petnaestak slicica a onda uzeo neke moje na random koje vec ima al ceni da ce mu povecati menjacku poziciju i kompletiranje albuma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...