Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

12 hours ago, goofs said:

Da, ali kako ih dobijes? Nisam naleteo ni na jednu.

Uglavnom koka kola zero 0.5l. Piše na flašici i kad skineš omot sličica je unutra 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam na nekih pola. Ono iz kokakole necu da skupljam posto mi je jetra draza od albuma sa slicicama.

 

Inace, one specijalne slicice fudbalera u akciji, sto se ne lepe u album. Navodno za svakog igraca postoje bronzana, srebrna i zlatna edicija. Takodje postoji i crna edicija od kojih postoji samo jedna u svetu (ako nisu lagali).

Link to comment
On 7.9.2022. at 12:50, extragluv said:

skuplja li ko, ili samo vajnujete

Skupljam ja sa najstarijim klincem, ali poslednjih 3-4 dana je neka nestasica slicica. U desetak trafika i prodavnica u okolini, u kojima ih je uvek bilo sada ih nema. Kazu nestalo pre par dana, ocekuju da stignu.

Edited by San Epifanio
Link to comment

jel pocela menjaza na terazijama?

 

album je stvarno kriminal, i sa ovim narandzastim okvirom po slicicama, kao da se igra u holandiji. opet nema mesta gde da se upisuju rezultati i repke nakon grupa, samo po grupama. moracu da lepim neke stikere u album kako bih dopisao repke i rez. 

 

fala penisu pa od sledeceg prvesnstva oni ameri preuzimaju

Edited by extragluv
Link to comment

ameri, tj, topps preuzima evropska prvenstva, koliko ja znam. imaju ugovor s uefa, ne i fifa, tako da mondijali ostaju u rukama paninija.

 

listao sam skoro albume koje imam u kolekciji i zakljucak je da je juzna afrika 2010. poslednji album koji lici na nesto. ne ulazim u suvi kvalitet ali slicice su bile stilski lepo odradjene, a ispod slicica je bilo svih logicnih podataka bez kojih album gubi smisao: mesto i datum rodjenja, visina i tezina i klub za koji igrac igra,

 

sunovrat je krenuo s brazilom 2014.

Link to comment
On 8.9.2022. at 13:31, levi said:

u online albumu sad daju dve kesice dnevno umesto tri, jel moguće de i tu škrtare? ili treba da se ispuni neki zadatak da bi bile 3? :isuse:

Jel se ja tripujem ili je bilo max dnevno da se otvori 5 kesica? Sad je 4.

Link to comment

U USA kupio tvrde korice. Inace Panini sada posto su alavi na pare ima razlicite fore za svaku drzavu. U juznoj Americi recimo ima manje slicica jer su timovi vec unutra. U USA ima vise nego u Evropi plus nemamo extra stickere ali imamo ramove u bojama; beli najcesci pa onda plavi, c=rveni, zlatni i crni 1/1

Ako dobijes kojim slucajem Crnog Mesija verovatno ga mozes prodati za 20-30K 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...