Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Vidim da @renne kuka da se album raspada - stari trik sa ubacivanjem dva parčeta papira u sredinu gde su "uheftani" rešava stvar.

 

Album ću pazariti, tradicije radi, ali ne planiram da kupim više od trećine sličica. 90din je klasična pljačka.

Link to comment

Govno sam od čoveka, uzeo sam još jedan džabe album u maksiju, 6 sličica je 6 sličica smile.png

Edit: ahaha, iste su sličice, Tadić, Casemiro i još neki čobani [emoji38]

Sent from Tapatalk



  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Izgleda da albuma nema samo u zemlji paninija

Sramota ih što azzuri opet ne idu pa bojkotuju, a malo i avgust pa ih mrzi da rade bilo šta. Gde se štampaju ti vaši?

Polovinom septembra možda se pojavi na trafikama



Link to comment

al se ovde zakuvalo, ja sad ne smem ni da odem da trazim, sacekacu nekoliko dana i kupiti kutiju na limundu

 

@mlatko jel ima Mexico 70 kod vas, dosta povoljno, za bracu s foruma?

Edited by villiem
Link to comment
1 minute ago, zoki said:

Koliko ima u kutiji? Video sam na KP da prodaju za 3800

Sent from Tapatalk
 

 

ima 50 vec nekoliko sezona kontam, ove vece donose preko ibeja vrv

Link to comment
al se ovde zakuvalo, ja sad ne smem ni da odem da trazim, sacekacu nekoliko dana i kupiti kutiju na limundu
 
[mention=5803]mlatko[/mention] jel ima Mexico 70 kod vas, dosta povoljno, za bracu s foruma?
treba ti? https://www.ebay.it/itm/154996800979?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=1h0ykXswTp2&sssrc=2349624&ssuid=&var=&widget_ver=artemis&media=COPY
20€ evrića, možda uzmem i za sebe pa izađe 15

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
16 minutes ago, mlatko said:

treba ti? https://www.ebay.it/itm/154996800979?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=1h0ykXswTp2&sssrc=2349624&ssuid=&var=&widget_ver=artemis&media=COPY
20€ evrića, možda uzmem i za sebe pa izađe 15

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Jedno sam vreme ucestvovao u licitacijama, nesto mesecima pratis da li ce da se provuce solidno popunjen a da ga neko ne vidi, uglavnom su takvi bili iz Belgije, ne znam zasto..elem dva puta sam bio pred kupovinom za 1000, kupio nas lik cini se iz Beograda..1050 al to samo znaci da je upisao 1500.. kasnije je album dosao do 3/4 hiljade, sada vec ne pratim. Jedino mi zelja da se promuvam po Italiji i naletim na neki vasar il taklo nesto. Ovde se moze naci sve sto je proizvedeno ovde pa kontam da je najlakse na izvoru. Britanci imaju najbolje ocuvane i neku njihovu verziju..i tako..vrv znas sve ovo.

Edited by villiem
Link to comment
 
ima 50 vec nekoliko sezona kontam, ove vece donose preko ibeja vrv
Jeste 50, pitao sam čoveka na KP, ispada 700 dinara ušteda nego da kupiš toliko na trafici..

Inače kvalitet sličica je sačuvaj bože..

Sent from Tapatalk

Link to comment
Just now, zoki said:

Jeste 50, pitao sam čoveka na KP, ispada 700 dinara ušteda nego da kupiš toliko na trafici..

Inače kvalitet sličica je sačuvaj bože..
 


Ako hoces iskreno, prakticnije bi bilo da odmah pouzimamo ako je nesto manja cena, jer nam treba nekoliko kutija. Ali nije pravi osecaj.

Link to comment

Dele jos albume u Maksiju, hvala za info..imam negde oko 10-12 maksija sa 2K goriva recimo, mogu peske dosta. Juce sam u najblizem bez kola uzeo tri albuma, ima tri kase, vratio se malo kamufliran i uzeo jos tri, svaki put se lepo javim kad udjem i pitam jel se placa. Kupim nekoliko kesica, prvi put sam uzeo za hiljadu jer sam drzao tri albuma pa sam kontao da ce mi reci a ne - jedan samo, pa da predupredim kolicinom novca sto ostavljam. Treba mi 100 komada teorisjki za 600 slicica, ako ponovim jucerasnji uspeh onda moze biti brze, moze da se doce do pola albuma mozda i da ostane za drugi, posle kupovinom 50 popunis oba sa menjazom.

Ladno nemaju timove, i ne znam gde igra ko.. boja slicica jos ne znam dok ne zalepim pa vidim kako ce da izgleda, korice su extra dobro hrapave i prijaju na dodir. Sramota kako nemaju jednu od dve najvaznije slike za svaku repku. Sto vise gledam sve mi se vise svidja boja slicica. Ne podnosim reklame u albumu, eventualno jedna strana al sta da se radi.

Kad otvoris korice ima ta tabela sa osvajacima, pogledas kad si poceo da skupljas a ono proslo pola vremena, secam se kad sam pomislio  -98a...koga li ce dopisati na kraju, u medju vremenu Spanija postal prvak.

Nacinili su novu numeraciju da ne brojimo. :s_w:

  • -1 1
Link to comment

U jbt sto ste pametni, niko se toga ne bi setio, samo dva genijalca, ti i zoki, tako sto idete od Maksija do Maksija, i uzimate besplatne albume, zbog 90 dinara i 6 slicica.

 

Ja ne znam kako vas nije sramota da ovo radite?

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...