Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Panini albumi

Featured Replies

7 minutes ago, Ryo said:

U jbt sto ste pametni, niko se toga ne bi setio, samo dva genijalca, ti i zoki, tako sto idete od Maksija do Maksija, i uzimate besplatne albume, zbog 90 dinara i 6 slicica.

 

Ja ne znam kako vas nije sramota da ovo radite?

 

Samo sam racunao naglas, verovatno necu stici da obidjem. Meni je panin strast, dosta sam proputovao, nista nisam ukrao, zaradio sam i ostavio sinu dobru kolekciju za slucaj da vredi jednom. Kasnije se to prosirilo na druge kolekcije tako da sam jedan period u zivotu bas uzivao u lepom vremenu i putovanjima, upoznao sam druge slicne, nekad dolazi do preuvelicavanj cena al to je vec deo koji nije ciisto kolekcionarski a i tice se medjusobnog dogovora, cak i tada nije kradja. Meni je sve to zanimljivo i hteo bih da kolekcionarstvo prezivi iz licnih gore navedenih razloga a i zato sto je lepse od kladionica/alkohola/kompjutera, u prirodi je, ponavljam ima druzenja i komunikacije, networkinga, svako istrazivanje ima potencijal da te odvede na nepoznata mesta. Ne znam o cemu pricas.

  • Replies 2.2k
  • Views 173k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • U petak kontaktiram na oglasima lika koji ima jos ovih zadnjih 9 slicica sto nam nedostaje.   Vidim da ima nick Munja i pocnem na srpskom. Kaze lik zovi na broj taj i taj imam sve to ti treb

  • Попунио албум у суботу. Иначе, скупљам од Шпаније '82-ге, и само Мексико '86-те и САД '94-те нисам попунио до краја. Причам ово зато што мислим да сам меродаван за ову оцену: најгори албум од свих кој

Posted Images

Čekaj, ja ne razumem celu priču.

U maxiju su regularno besplatni albumi?

 

A onda ideš po maxijima i uzimaš više albuma, da bi sakupio onih 6 sličica uz album?

 

Zar nisu ranije uvek iste sličice deljene uz album?

 

A ako sam ovo gore sve shvatio dobro, ti u suštini ništa nelegalno ne radiš, ali kad bi vas bilo više sa takvim idejama (a u BG ima itekako kolekcionara, a i ljudi koji dobro zarađuju na sličicama), bukvalno bi se ljudi tukli za albume i onda bi obični ljudi/deca ostajali bez svojih albuma, ili bi plaćali te besplatne albume kod šanera. Što je meni u suprotnosti sa pričom o kolekcionarstvu koju si naveo i da kojom se uglavnom slažem.

Nisu iste ovaj put

I on ide i sakuplja li sakuplja

21 minutes ago, Profesionalac said:

Čekaj, ja ne razumem celu priču.

U maxiju su regularno besplatni albumi?

 

A onda ideš po maxijima i uzimaš više albuma, da bi sakupio onih 6 sličica uz album?

 

Zar nisu ranije uvek iste sličice deljene uz album?

 

A ako sam ovo gore sve shvatio dobro, ti u suštini ništa nelegalno ne radiš, ali kad bi vas bilo više sa takvim idejama (a u BG ima itekako kolekcionara, a i ljudi koji dobro zarađuju na sličicama), bukvalno bi se ljudi tukli za albume i onda bi obični ljudi/deca ostajali bez svojih albuma, ili bi plaćali te besplatne albume kod šanera. Što je meni u suprotnosti sa pričom o kolekcionarstvu koju si naveo i da kojom se uglavnom slažem.

 

Evo pogledao sam albume, sve su iste slicice, eto i koliko redovno idem po maksiju, posto ne bih ni pisao bilo sta jer nema smisla sa istim slicicama. Ono sto jesam radio je kupovanje i prodaja po oglasima, starih albuma, to je krenulo kada mi se rodio sin pa sam se setio detinjstva pa sam malo dao gas. Onda sam najbolje zadrzao a deo albuma sam prodavao. Stari albumi, nisam ostetio ni jedno dete, nove albume sam popunjavao kao i ostali ali ne sve jer nemaju vrednost a i bavim se drugim hobijima, pa ne stizem. Sada kada smo se kvalifikovali ponovo sam dobio zelju da sakupljam i to je sve, a u Maksi vise nikad, to vam je reseno.

3 hours ago, Ryo said:

U jbt sto ste pametni, niko se toga ne bi setio, samo dva genijalca, ti i zoki, tako sto idete od Maksija do Maksija, i uzimate besplatne albume, zbog 90 dinara i 6 slicica.

 

Ja ne znam kako vas nije sramota da ovo radite?

Ajde genijalac sjaši malo, uzeo sam dva albuma, ionako dva i skupljam sa detetom, a i šta ima tebi koji klinac da ti se i pravdam.. 

 

Već napisah.. Troskok.. 

Fala bobu da su se setili da stave iste sličice, inače bi se Šumadija zvala Goladija od 2023

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

17 hours ago, villiem said:

 

Evo pogledao sam albume, sve su iste slicice, eto i koliko redovno idem po maksiju, posto ne bih ni pisao bilo sta jer nema smisla sa istim slicicama. Ono sto jesam radio je kupovanje i prodaja po oglasima, starih albuma, to je krenulo kada mi se rodio sin pa sam se setio detinjstva pa sam malo dao gas. Onda sam najbolje zadrzao a deo albuma sam prodavao. Stari albumi, nisam ostetio ni jedno dete, nove albume sam popunjavao kao i ostali ali ne sve jer nemaju vrednost a i bavim se drugim hobijima, pa ne stizem. Sada kada smo se kvalifikovali ponovo sam dobio zelju da sakupljam i to je sve, a u Maksi vise nikad, to vam je reseno.

Priču o starim albumima sam u potpunosti shvatio iz prve, i nije se moj post odnosio na nju, čak sam i napisao da priču o kolekcionarstvu podržavam.

 

Ova priča o skupljanju novih albuma mi je pre svega logički bila nejasna i zato sam ostavio post u formi pitanja.

 

I dalje mislim da je plan i da je moguć bio malo etički problematičan, ali to ne znači da imam neku emotivnu uključenost u celu temu. Jednostavno si podelio plan i ja sam iskomentarisao.

 

O&O.

Ja se još čudim kako danima ne mogu nigdje da nađem album kad ljudi ladno idu okolo i uzimaju desetine istih albuma! Zašto!?

 

Zna li neko gdje mogu da kupim album regularno, a da nije od ljudi koji su uzimali desetine albuma po Kuririma/Maksijima?

Ja mislim da oni u stvari čine usluge drugima, valjda treba svi da budemo ujedinjeni u borbi da kriminalna organizacija Panini propadne što pre!

 

30 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

Ja se još čudim kako danima ne mogu nigdje da nađem album kad ljudi ladno idu okolo i uzimaju desetine istih albuma! Zašto!?

 

Zna li neko gdje mogu da kupim album regularno, a da nije od ljudi koji su uzimali desetine albuma po Kuririma/Maksijima?

 

Ako ga nigde ne nađeš, biće ga u "Žurnalu" u četvrtak.

https://www.bbc.co.uk/news/newsbeat-62724334

A football finance expert says it could cost almost £900 to complete the latest official World Cup Sticker album. But is there a cheaper way? And will the rising cost of shinies deter collectors from chasing those elusive final players?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Sutra u prodaji tvrde korice

Samo.1200 dinara

15 hours ago, renne said:

Sutra u prodaji tvrde korice

Samo.1200 dinara

Opa, ovoga nije bilo prije kod nas. Je li možda znaš gdje ih ima na prodaju?

4 minutes ago, renne said:

Naručuje se od Polidora direktno

Hvala. Mada, već ga nemaju na stanju.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.