Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

43 minutes ago, villiem said:

ocekivano, malo ce da boli neko vreme :dry:

Prosli put je bila 80. Plasio sam se da ne bude i skuplje. Nego, je l proverio neko da li je i dalje 5 slicica u kesici? Da ne bude tu nekih iznenadjenja.

Link to comment
52 minutes ago, cartman said:

Preskocice se ove godine... osim ako junior ne pokaže interesovanje

 

Junior me pitao da li igra Manchester na tom prvenstvu, treba mu samo Ronaldo, znaci da je sva muka otvaranja kesica, lepljenja i listanja na meni :D. Lepicu na njegovom stolu, dok uci pa neka razmisli.

Link to comment

Nema šanse da skupljam, mislio sam dovući odnas par kutija ali 90din je pljačka kao i 90¢ ovde. Realno da bi se imala neka popunjenost treba 200kesica a to je skoro 200€. Kupiću neki almanah, dres i zastavu da okačim na balkon uinat. Pretekne i za pivce a bude na e-bay neki kompleti repstacija za par evra pa može i to da se zalepi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Uzeo album, par zapazanja. Korice su do jaja, neki mat reljefni papir. Listovi unutra su sranje, kao i obicno, flis papir.

 

Po dizajnu deluje fino, sarenije nego prosli WC i EC. Slicice su grozomorne, bar ovih 6 sto dodje uz album, tako bedan kvalitet stampe, kao da uzmem fotografiju 12x8cm i od toga stampam poster 4x3m.

Numeracija je uvrnuta, nije vise od 1 do 700 (ili koliko vec), nego svaki tim ima svoju numeraciju, tipa ARG-1. Debilno.

 

U sredini se dobije ono kartonce da porucis nedostajuce slicice, 90 dinara komad! Haha, pa stovammjkijbm. Za prosli album je bilo 40din.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...