Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

23 minutes ago, goofs said:

 

 

U sredini se dobije ono kartonce da porucis nedostajuce slicice, 90 dinara komad! Haha, pa stovammjkijbm. Za prosli album je bilo 40din.

pa rat je...

Link to comment
46 minutes ago, goofs said:

 

U sredini se dobije ono kartonce da porucis nedostajuce slicice, 90 dinara komad! Haha, pa stovammjkijbm. Za prosli album je bilo 40din.

 

Nedostajuce slicice, buhaaaahhhaaaaahha...pa cek sad da vidis kad izbace igrace koji ce igrati a nisu stampani na vreme, pa spec svajcarsko srebrno izdanje, samo oni da imaju redovno, mi ostali ako uspemo da kupimo srebrni album opet ga punimo regularnim belim slicicama kao ubogi. stovam srebrnih

amblemajbm, fifa mafia

Brazil mi zadnji pun, od tada nisam ni jedan kompletirao i imam desetine praznih EP i SP. ne znam koliko bi sada kostala puna kutija za Rusiju, bitno je da lepilo moze da izdrzi, recimo ako sada uzmem da lepim 2008 da se ne odlepljuju slicice, ne znam koliko je to verovatno, onaj lepak za Mexico 86 i Euro 84 je potpuno izlapeo i slicice otpadaju. Italija se drzi.

Edited by villiem
Link to comment

Ja maloprije obišao nekoliko trafika i mrka kapa i za album i za kesice. Valjda se album raskupio (išao uz Kurir danas), a sličice nisu stigle. Kakva je kod vas situacija?

Link to comment
5 hours ago, sekretar said:

Ni ja nisam uspeo da nadjem, a bilo tipa pola 10

E svašta. Ništa, pišite ako naletite negdje na album u redovnoj prodaji. Sličice isto, ja ih po trafikama danas nisam uspio naći.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...