Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

pa roknes dve kutije i odradis dva puta terazije i ostatak porucis (cca 15+ slicica), i eto ga. 
To je dobar plan, javi mi pošto je (kutije +Terazije :fantom: ) jer su ovde umene prošli WC podigli kesice sa 50¢ na 80 al ove godine možda spuste jer ko će im kupovati ako ne izbace Iran [emoji38]

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
ja zavrsavam albume na online berzi stickermanager.com
slanje postom ili nalazenje u gradu na razmeni sa drugim ocevima je nenadjebivo [emoji3]
 
Možemo i ovde to napraviti

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
svaki album izadje oko 100 eur. kutije obicno narucim preko kupujem/prodajem, dodje oko 1k rsd jeftinije nego na trafici. 
Koliko u kutiji ima kesica?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Tako nekako je i moje iskustvo, jedino sto ti za SP/EP uglavnom treba oko tri kutije (ili bar dve i po), gotovo je nemoguce izmenjati sve do kraja i da ostanes sa manje od 10-20 duplikata.

 

 

Link to comment

Inace, mala digresija, pricali smo o ovom albumu na prethodnim stranicama, prilazem par fotografija. Jedno je Merlin PL 1998, drugo je Panini PL 2022. Znaci ili Panini ipak ume da napravi dobar album ili im je ovo neko drugi radio, a oni se ukljucili samo u distribuciju.

Pogledah NBA album za ovu sezonu, uzas od kvaliteta, slicice male i mutne, kao kad stampas fotografiju pa stavis na "draft" kvalitet stampe. Ocekujem isto i za WC.

 

cBQc2BB.jpg

 

uqFeMXt.jpg

 

W6z69bD.jpg

 

fDOeDtz.jpg

 

Tc6n2N3.jpg

 

bkRlOPn.jpg

 

fqabQjg.jpg

 

 

Link to comment

Taj premijer liga 98 imam i ja. Solidno popunjen. Ne znam kojim se čudom to bilo našlo kod nas na kioscima, znam da nije pre a ne sećam se premijer lige ni nešto posle...

Link to comment

Tih godina je izlazio i Pianeta Calcio album, godinu iza toga i Calcio kartice od istog proizvodjaca. Cenim da je to neki od distributera pokusao da plasira na trziste, pa kad je video da ne ide digao ruke.

 

Za tu PL98 sam ubedjen da je to bio skart od nekud, pa su ga bacili na nase trafike. Secam se da je bio u letnjem periodu jer sam slicice kupovao dok sam bio kod babe i dede, a pokrivao je vec zavrsenu sezonu. Hronoloski nije imalo smisla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...