Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

U svoju odbranu moram da kažem da imam Vistu :DNije samo forum, nije mi radilo štošta (tipa, kliknem na facebook link i... ništa se ne događa, samo kaže u statusbaru "Waiting on facebook.com"... beskonačno). Plus ne radi addon FoxyTunes na koji sam se totalno navik'o.

Link to comment

Ee, ne bih onda znala, ja sam na good old XP PRO-u, samo sa windows blindsom petljam :)Mada, da imaš kontinuitet u fightu sa firefoxom - to ti se priznaje :D

Link to comment
U svoju odbranu moram da kažem da imam Vistu :D Nije samo forum, nije mi radilo štošta (tipa, kliknem na facebook link i... ništa se ne događa, samo kaže u statusbaru "Waiting on facebook.com"... beskonačno). Plus ne radi addon FoxyTunes na koji sam se totalno navik'o.
Da nije do konekcije, ono prvo što si pokazao se vidi dok se forum učitava, tj. dok se ne učita do kraja?Inače, meni trojka radi bez ikakvih problema od beta verzije, osim jedne ekstenzije koja ne radi još uvek.
Link to comment
Da nije do konekcije, ono prvo što si pokazao se vidi dok se forum učitava, tj. dok se ne učita do kraja?
Tako izgleda, ali to mi se ne dešava sa dvojkom (istina, nisam ih imao istovremeno)... ma, nema veze, sačekaću još malo. Bilo koja verzija FF-a je bolja od IE, posebno zahvaljujući Adblocku (kad slučajno uđem u IE, uopšte ne mogu da prepoznam neke sajtove od silnog šareniša oglasa, od čega niš' nema u FF-u!)
Link to comment
Inače, meni trojka radi bez ikakvih problema od beta verzije, osim jedne ekstenzije koja ne radi još uvek.
Meni ne radi FoxyTunes i to me poprilicno nervira trenutno angry.gif
Link to comment
Bedni smo. šiju nas sve komšije, osim Crne Gore i Bosanaca... angry.gif
i Makedonaca
Znaci samo,Slovenci i `rvati :lol: mi smo na 57 mestuSlovenija na 3535 - Slovenia 4,38541 - Albania 3,72142 - Croatia 3,687Poljska na drugom mestu :blink:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Uskoro 3.0 final

FireFox 3.0 to be Released Tuesday June 17th 2008A new version of the Firefox Web browser is scheduled for release Tuesday with improvements in security, speed and design.Many of the enhancements in Firefox 3 involve bookmarks. The new version lets Web surfers add keywords, or tags, to sort bookmarks by topic. A new "Places" feature lets users quickly access sites they recently bookmarked or tagged and pages they visit frequently but haven't bookmarked.There's also a new star button for easily adding sites to your bookmark list - similar to what's already available on Microsoft Corp.'s Internet Explorer 7 browser.Other new features include the ability to resume downloads midway if the connection is interrupted and an updated password manager that doesn't disrupt the log-in process.http://www.neowin.net/news/software/08/06/...-june-17th-2008
Link to comment
FireFox 3.0 to be Released Tuesday June 17th 2008A new version of the Firefox Web browser is scheduled for release Tuesday with improvements in security, speed and design.Many of the enhancements in Firefox 3 involve bookmarks. The new version lets Web surfers add keywords, or tags, to sort bookmarks by topic. A new "Places" feature lets users quickly access sites they recently bookmarked or tagged and pages they visit frequently but haven't bookmarked.There's also a new star button for easily adding sites to your bookmark list - similar to what's already available on Microsoft Corp.'s Internet Explorer 7 browser.Other new features include the ability to resume downloads midway if the connection is interrupted and an updated password manager that doesn't disrupt the log-in process.
Fcuk design, gimme speed & security.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...