Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Najbolji komentatori su Turci na free streamovima, džabe i s prekidima, obično mi se od osećaja lagodnosti i relaksiranosti što pništa ne razumem javi apaeiti za bozu, klaker, turski čips s ukusom ratluka, sutlijaš i sudžuk, ali pošto ne konzumiram džank čips, a klakera nema, onda uz taj strea grickam kupovne torte dobošice iz super Maxi-marketa i pijem ledeno hladnu pepsi-kolu.

Link to comment

Konj sa FTV-a u tridesetom minutu shvata da VDS nije kapiten nego Vidic koji je, gle cuda, kapiten citave sezone.I jos se usudjuje da smatra da VDS vise zasluzuje traku jer mu je ovo jedna od posljednjih utakmica :isuse: Sa PTPC-a sam prebacio nakon sto je 60% prezimena procitao pogresno.

Link to comment

Hoće li ovaj kreten sa RTS-a prestati da se iznenađuje što Schalke igra bunker protiv Man Utd? Sat vremena ni očemu drugom ne priča. "I evo, ponovo su svi na svojoj polovini!!!" Pa ne, nego će da ih izdominiraju barselonastom igrom.A sad, "I konačnoooo Mančester vodi!!!" :isuse:

Link to comment
Konj sa FTV-a u tridesetom minutu shvata da VDS nije kapiten nego Vidic koji je, gle cuda, kapiten citave sezone.
Maločas je Kemo zaključio da za goste navijaju navijači svih boja, rasa i nacija. Valjda Schalkeovi navijači moraju dobiti potvrdu od Vernea Schillingera da su Arijevci, šta li...
Link to comment
Maločas je Kemo zaključio da za goste navijaju navijači svih boja, rasa i nacija. Valjda Schalkeovi navijači moraju dobiti potvrdu od Vernea Schillingera da su Arijevci, šta li...
To kad je prikazalo grupu Indijaca u dresovima Junajtda :lol:
Link to comment

Da. Kako Ahmetović nije nastavio tradiciju Advana Repka, Ahmeda Burazerovića i sličnih asova i nestao u tri pičke materine sa FTV-a ostaje nerješiva misterija.

Link to comment

Neki dan sam, ne pitajte zašto, poslušao vijesti na Eurosportu 2. Moj omiljeni komentator, tzv. Olimpijac, Duca Milanović je briljirao. Ne može se navesti šta je sve lupetao, pogotovo način na koji on to radi. Mislim da mu je omiljena disciplina "šta ja mislim da bi bilo prigodno da intervjuisani sportista kaže" jer očigledno da prevede ne može. Tipa da je preveo da Ferer kaže da "neće biti uopšte lako protiv Nadala u finalu" a zazvučalo je kao da Ferer sebe vidi kao apsolutnog favorita, usput je u najavi rekao kako je Borusija uzela titulu, ali ipak je u teniskom sektoru briljirao.- AmandaTM Štosuri meni omiljena (meč Nadal-Dodig)"Nadala ćete prepoznati po crnom šorcu"Uspio sam da snimim nešto, ali kad okačim neku editovanu verziju puknuću link ovdje

Link to comment

To je varijacija onog lapsusa Srete Scepanovica:

Naseg boksera Belica, dragi gledaoci, prepoznat cete po belim gacicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim.
Edited by Calavera
Link to comment

Da li je moguće u 21. veku da komentator sa Eurosporta neće da nas obaveštava o rezultatu na utakmici Hanovera zato što će ići snimak posle Dortmunda? Jeste bez vas neću znati rezultat...pa valjda vam je osnovno u opisu posla da pružate informacije a ne da ih uskraćujete idioti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...