Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ama šta mi je ovo trebalo... Obratiti pažnju da su prošle sezone ulaznice dostizale vrednost i do 150 000 dinara. Dinara, jbt.

петак, 27. мај 2011, 11:57 -> 12:23 Лондон, навијачи долазе Из Лондона: Александар Стојановић, Twitter: @acastop Данас је дан када права атмосфера финала почиње да се осећа на улицама Лондона. Навијачи Барселоне поћели су током преподнева да стижу у већем броју а сви аеродроми око овог готово осмомилионског града су крцати путницима који пристижу. Aleksandar-Tviter-270511.jpgФестивал Лиге шампиона одржава се у Хајд парку још од прошле суботе али права ствар је оно што ће се у наредним сатима дешавати на Вемблију. Навијачи и љубитељи овог догађаја који не могу да приђу месту одгиравања меча посећују камп који се састоји од фудбалских терена, продавница, рекламних сатора и импровизованог музеја и биоскопа где свако може да пронађе нешто занимљиво. Да види или да купи. London7%20018.jpgЗванична лопта којом ће се играти финале кошта 9.300 динара. Мајице, дресови, привесци...све је у понуди а цене у поређењу са Мадридом прошле године су исте, али у фунтама, што значи да је реално гледано овде скупље. Око Вемблија има све више људи. Свако покушава да приђе стадиону или да можда чак уђе. То је практично немогуће. Акредитације за финале су кодиране а бележи се сваки улазак али и излазак. Наравно да се тражи карта. Од када сам крочио на аеродром у 5 ујутро до изласка са аеродрома Лутон могао сам да продам осам карата. И док су Срби нудили новац, службеник на пасошкој контроли је понудио да ми носи ствари по Лондону где год идем. Наравно, то је била шала. Али у свакој има пола збиље. London7%20027.jpgМедији се, наравно, опширно баве финалом. Ко ђе играти, каква је историја, тактика, где су смештени...колико новца ће зарадити. Интересантно је да је влада Уједињеног краљевства одлучила да не опорезује добит гостујућег тима па су новинари закључили да би за земљу боље било да су у финалу играла два енглеска тима што би донело већи приход од пореза!У сваком случају домачини ће зарадити. Само од улазница ће домачинима остати нешто мање од 2,5 милиона евра а укупан приход од карата је око 11 милиона евра. У вези са малопрепоменутим понудама, Марко, који је из Београда кренуо са девојком Аном у посету Лондону на интернету е насао карту вредну 650 евра, а иако није рекао, имао сам утисак да је спреман да плати приближно толико. Из опреза због фалсификата и због високе цене придружиће се бројним навијачима Манчестер јунајтеда који ће утамицу гледати у неком од локала. На улици још нема препродаваца али ђе се ускоро појавити. Као и купци са натписима "Купујем карту за финале". London7%20041.jpgПрошле године је улазница на црном тржисту достигла око 150.000 динара. За овај меч у полуслободној продаји коштале су од 17.000 до 34.000 динара, више него икада пре. Ко год буде гледао меч видеће два најбоља тима на свету у овом тренутку. Обе екипе полажу много на припрему која укључује и најситније детаље. Барселона ће на данашњу конференцију довести два иста играча која су била пред новинарима као и 2006. и 2009. Када су освојили претходне две титуле. Србија ће имати значајно учешће на овом мечу јер ће Немања Видић бити четврти Србин капитен у финалним утакмицама, после Милутина ШоШкића, Велибора Васовића и Стевана Стојановића. Више о осталим догађајима касније током дана на интернет адреси и информативним емисијама РТС. London7%20066.jpg_spacer.gif _spacer.gif_spacer.gif
Link to comment
Ama šta mi je ovo trebalo... Obratiti pažnju da su prošle sezone ulaznice dostizale vrednost i do 150 000 dinara. Dinara, jbt.
alal ti imaš stomak. ja sam morao da prekinem kod onog "accreditation was sized from reporter for being 2 close to d field" tvita.
Link to comment

Aha, "seized" znači? Ne bih ni primetio da nisi skrenuo pažnju, ko će još da tumači šta se njemu mota po glavi na Engleskom... "taken" is soo prošli utorak.Inače "X was seized from Y" se u principu ne kaže, ali dobro.Edit: Ajoj, kako se budaletina naslađuje Giggsovom aferom :isuse: Prenosi priče iz Suna, Stara, i ostalih Kurira, fotografiše naslovne strane tabloida pa kači na twitpic, mjktjbm...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

A što se zove acastop? :unsure:Zamišljam da je šizofrena ličnost, jedan Aca kakvog svi znamo, narcisoidno retardiran, plitkog uma koliko i duha... a drugi zgađen svim što ovaj prvi radi, samopreziran i samodestruktivan, pa očajno viče sebi "Aco, stani!!!"Kao one serijske ubice što ostavljaju poruke u krvi "stop me before I kill again" :P

Link to comment

Ja mislim da je to jer je on prvi kod nas proslavio "stoppage time" izraz kao "zaustavno vreme", a možda je to Aca Sto(janović) a P kao pravi profil ili nešto drugo na P... :lol:

Link to comment

Možda je P od PTC?Posebno mi se sviđa kako skraćuje svako "the" u "D", da pokaže svoju street stranu... voli sve što vole mladi rođeni oko 1980.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...