Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

http://twitpic.com/photos/acastop
Ovo je najblize sto moze do terena. Pre 4g uzeta akreditacija jednom jer se slikao sa pogresne strane stative.D closest u can get to d pitch. Saw once accreditation taken f journalist who did photo on wrong side of d post.Closest u can get to D pitch. Saw once accreditation sized from reporter who did photo on wrong side of D pitch.Closest u can get to d pitch. Saw once accreditation sized from reporter who did photo on wrong side of d post.
Ne može da se odluči :D
Link to comment
A slika sa Borom gdje pokriva bulge čukom i akreditacijom da se ne vidi koliko je uzbuđen što se slika sa legendom svjetskih prvenstavatwitpic
Pr0nografija... sam čovek kaže, jedan spektakl. Treba ga stalkovati na twitteru da nam malo pre vremena leakuje svoj uvod za prenos finala.
Link to comment

Kako iritiraju ovi majmuni sa Eurosporta sa ulizivanjem Djokovicu :puke:"Znamo da je Nadal prvi samo dok se ne zavrsi RG""Videcemo koliko ce Novak dozvoliti Del Potru da igra"idd...

Link to comment
Kako iritiraju ovi majmuni sa Eurosporta sa ulizivanjem Djokovicu :puke:"Znamo da je Nadal prvi samo dok se ne zavrsi RG""Videcemo koliko ce Novak dozvoliti Del Potru da igra"idd...
katasrtofa.na 4-1 u 4.: posto je ovde sigurno sve gotovo, mozemo da obidjemo terene...usledio je brejk HMDP-a.
Link to comment

Da li je neko uhvatio debilanu na Golf Klubu. Ja prebacujem kad čujem neki jezik koji mi zazvuča čudno. Uglavnom, neki lik, strejndžer očigledno, priča pola na engleskom, pola na lošem srpskom. Tipa - here comes the rain - još gora kondicija...Uglavnom, nikad nisam ismijavao ljude koji ne znaju jezik, ali ovo bi bilo kao kad bih ja prenosio snuker na engleskom. Čak nije ni simpatično. Ili nek' puste originalni zvuk, ili nek' lik priča na engleskom, ili nek' plate neke naše pa nek' se brukaju.Odličan comeback for Luke :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...