Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Neki balvan sa "Happy TV"-a čita "Gérard Houllier" kao "Žerar Hauler"...Inače, iz nekog razloga, na pomenutoj televiziji postoji pregled Premijer lige.

Link to comment

Ćale, sms, pre dva sata: Prvi put u istoriji lige šampiona, dva japanska fudbalera igraju jedan protiv drugog u četvrtfinalu. Ko će da ubije skota?

Link to comment

Jel zna neko ko je ovaj car u Total Socceru?hajduk je imao jedan pad igri... Sloboda je dozivela povratak u formi :lol:edit: slovo...

Edited by pantelia
Link to comment

Ovo vaskrsli Peđa i Debeli na ES? Nekako kad prenose KAN (ili žensku LŠ, japansku ligu ili one snimke davnoprošlih utakmica LŠ) pa i ima nekog perverznog zadovoljstva slušati njih dvojicu i čekati neke rasističko/šovinističke ispade koju bi se unijeli u eventualnu krivičnu prijavu, ali ipak je Bundesliga preozbiljno takmičenje za ova dva bolida.

Link to comment

Slavko bulazni: "Eto prilike da gledatelji u Omanu, Bahreinu i ostalom dijelu Afrike vide..." :isuse: Juce: "Kahasol ali mi ih svi znamo kao Unikahu" :isuse: I svaka tebi cast ako ti je zadovoljstvo :puke: da slusas kako dva degenerika upropastavaju CAN :unsure: Njih treba limitirati na curling, pikado, igrice na plejstejsnu i slicno i to iskljucivo poslije 23h

Link to comment
I svaka tebi cast ako ti je zadovoljstvo :puke: da slusas kako dva degenerika upropastavaju CAN :unsure: Njih treba limitirati na curling, pikado, igrice na plejstejsnu i slicno i to iskljucivo poslije 23h
Oni su ti kao one bloopers scene, kad nekog udare kola, odvratno je i gadno ali ne možeš da skreneš pogled. Nekako na KAN sve me kopka dokle nisko mogu da padnu, da li će bilo ko da odreaguje na ta njihova rasistička lupetanja. Edited by NekoIzMase
Link to comment
Slavko bulazni: "Eto prilike da gledatelji u Omanu, Bahreinu i ostalom dijelu Afrike vide..." :isuse: Juce: "Kahasol ali mi ih svi znamo kao Unikahu" :isuse: I svaka tebi cast ako ti je zadovoljstvo :puke: da slusas kako dva degenerika upropastavaju CAN :unsure: Njih treba limitirati na curling, pikado, igrice na plejstejsnu i slicno i to iskljucivo poslije 23h
http://www.rra.org.rs/index.php?task=content&id=85 pa udri. Da ne budem jedini.
Link to comment
Valjace ovo za januar.Prijavljivao sam ih na sve moguce i nemoguce adrese za vrijeme proslog i nista se nije desilo osim sto su u jednom prenosu spomenuli da ih ljudi tuzakaju okolo :puke:
Znam neke ljude sa ES, pošto im svima (komentatorima) sve stiže na isti mejl, vele da su njih dvojica među najomraženijim ali i najomiljenijim likovima na istoj televiziji (definitivno najviše pažnje izazivaju), da dosta ljudi svršava na njihove fazone. :isuse: Jebga, ako postoji publika za Kursadžije, onda mora da za tu publiku postoje i sportski komentatori. Drugi je problem to što je demokratija vladavina mediokriteta. Više to govori o slušaocima, nego njih dvojici. (na stranu to što i ja mislim da krše zakon što ih treba u prdaru pod hitno, i to ako bi moglo u kakav afrički da se oslobode tih "svjetonazora")
Link to comment

Narod je stoka, jebo im pas mater. Siguran sam da bi ovi davno bili sklonjeni da nema tih kursadzija koji ih podrzavaju.Ja pizdim vec godinama posto mi je CAN jedno od omiljenih takmicenja uopste a oni ga prosto unistavaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...