Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Izvini druze, ali i ti bi objektivnije prenosio utakmice Uniteda od Gojka.Pa nek navija i za 1 Gencerbirligi, kad prenosi United pristrasan je do besvesti...
Ne znam, moguće za ovaj meč, ali ovo što sam napisao znam iz nulte ruke. Pa jedino ako laže, a ni ne zna za koga navija onaj s kim priča. ne vidim zašto bi...
Link to comment

Ma nije to samo danas, takav je bio jos i na RTS-u.Kad United gubi on se skenja i jedva prica, sad je jos to manje uocljivo nego pre 2 godine.

Link to comment
Apropo Andrijaševića, čovek je danas konstatovao sudijsku pljačku nakon usporenog snimka iz kog je bilo nemoguće utvrditi da li je Meireleš igrao rukom. Naravno, kad je snimak iz drugog ugla pokazao da od enca nema ništa ćutao je kao pička. Nije to od juče, ali je dospeo u tu fazu zaljubljenosti u Man Utd da sam ubeđen da bi čak i Zvezda ostala uskraćena za njegovu podršku u duelu sa Džavolima.
Ja bih rekao da je tu vise ljubav prema tiketu, nasim komentatorima uvek mozes da provalis sta su igrali u kladionici. Secam se jedne utakmice (zaboravio sam ko je igrao) gde je od samog pocetka krenuo sa pricom kako bi trebalo da padne bar 3 gola i gnjavio je s tim do predkraj dok konacno ne pade treci gol... Ok, majstore, igrao si 3+, aj sad odjebi malo
Link to comment

Gledam snimak Igokea - Partizan na areni. Ko je ovaj komentator sa bosanskim akcentom? Opaka kombinacija neznalice i mudrosera. Jawai zakuca i on kaze: "Bez autoriteta, ali sasvim solidno zakucavanje." (WTF?!), prividjaju mu se zone dok timovi igraju coveka...Da ne bude da samo pljujemo, ovaj drugi (cuh da se zove Vlasta) je odlican, kad uspe da dodje do reci.

Link to comment

Nisam gledao, ali taj sa blagim bosanskim akcentom je lik sa Eurosporta, gde prenosi npr plivanje. Rekao bih da moze da bude solidan komentator, ali da preterano svastari.

Link to comment
Ja bih rekao da je tu vise ljubav prema tiketu, nasim komentatorima uvek mozes da provalis sta su igrali u kladionici. Secam se jedne utakmice (zaboravio sam ko je igrao) gde je od samog pocetka krenuo sa pricom kako bi trebalo da padne bar 3 gola i gnjavio je s tim do predkraj dok konacno ne pade treci gol... Ok, majstore, igrao si 3+, aj sad odjebi malo
ili kada se komentatori na eurosportu smore kada vide da će teniski meč da se završi daleko brže nego što je očekivano...
Link to comment
Nisam gledao, ali taj sa blagim bosanskim akcentom je lik sa Eurosporta, gde prenosi npr plivanje.
radio je i tenis i hokej na europosrtu. i dosta godina kosharku na drzavnoj tv BiH. Edited by Teixeira
Link to comment

Nisam gledao Milan-Totnam večeras, ali moram da podelim sa vama sms koji mi je u toku utakmice poslao ćale. Gledam fuzbal, ovaj govnar permanentno sere.

Link to comment
Nisam gledao Milan-Totnam večeras, ali moram da podelim sa vama sms koji mi je u toku utakmice poslao ćale. Gledam fuzbal, ovaj govnar permanentno sere.
bukvalno permanentno
Link to comment
Nisam gledao Milan-Totnam večeras, ali moram da podelim sa vama sms koji mi je u toku utakmice poslao ćale. Gledam fuzbal, ovaj govnar permanentno sere.
Živa istina. Počeo je sa svojim omiljenim statističkaranjem od prve rečenice, još nije ni rekao ko igra a već smo čuli da su italijanski timovi u poslednjih X godina imali Y-n timova u top 8 ili tako nešto vitalno. Ja batalio posle 10 minuta.A ovo za Gojka, ja stvarno nisam primetio njegovu zaljubljenost u Man Utd pre nego što je došao Vidić. Meni je u principu OK kad se komentator otvoreno deklariše kao navijač ovog ili onog kluba, kao onaj Novaković (?) sa SK ili ona dva ludaka na Eurosportu, nervira me jedino kad se (neuspešno) trude da sakriju pristrasnost. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...