Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ne znam ko je radio danas meč Ajzner - Nadal, ali mogao bi neko da mu objasni da izraz "da vidimo kako će sada reagovari Isner na ovaj pritisak koji ima Nadal" implicira da bi Isner trebalo da izvadi lekove za regulaciju pritiska i počasti Nadala odgovarajućom dozom.Uzimanje šuta u teniskom obliku.

Link to comment

Kad reče uzimanje šuta, ima li nade da ova dvojica NBAovaca sa SK iskuliraju malo sa "iks faktorom"? Mogao bi neko da im objasni da u tom obliku ta fraza jednostavno ne postoji u jeziku kojim navodno govore, a tako pretarabljena zvuči krajnje užasno. <_<Naravno, previše je očekivati da sklope neku rečeničnu konstrukciju u kojoj "čovek odluke" ili jednsotavno "iznenađenje za tim ABC" može da se upotrebi... ali samo kad bi sveli to tabananje meni po živcima na neki razumni minimum... mislim, ne moramo baš 15 puta po utakmici da čujemo ko je bio/biće/mogao bi da bude "iks faktor" :isuse:

Link to comment

Samo da primetim i pohvalim pojavljivanje Tamare Rakić u emisiji gde će se videti i nešto više od gornjeg dela tela. Dobra komentatorka.

Link to comment
Kad reče uzimanje šuta, ima li nade da ova dvojica NBAovaca sa SK iskuliraju malo sa "iks faktorom"? Mogao bi neko da im objasni da u tom obliku ta fraza jednostavno ne postoji u jeziku kojim navodno govore, a tako pretarabljena zvuči krajnje užasno. <_<
Sinoc opet.... Mike Miller je bio iks faktor u proslom mecu.... pa onda Kurt Thomas je iks faktor veceras :puke:
Link to comment

Taj Sport Klub je stvarno smesan. Ima uvece Full tilt poker koji komentarisu neka dvojica koji verovatno ruku pokera nisu odigrali u zivotu. Prestrasno je kakve izraze imaju!

Link to comment
Sinoc opet.... Mike Miller je bio iks faktor u proslom mecu.... pa onda Kurt Thomas je iks faktor veceras :puke:
Desi im se da u svakoj četvrtini imaju različitog iks faktora u najavi. Mogli bi da uvedu različite kategorije, pa ako je Miller Iks, onda bi Thomas mogao da bude Ipsilon :isuse:Ali mene svi ti faktori redovno asociraju na kreme za sunčanje u reklami.
Link to comment
Desi im se da u svakoj četvrtini imaju različitog iks faktora u najavi. Mogli bi da uvedu različite kategorije, pa ako je Miller Iks, onda bi Thomas mogao da bude Ipsilon :isuse:
ne, ne,ne.Ako u prvoj četvrtini Miller iks faktor, onda je Tomas "američki idol", a u trećoj četvrtini za nekoga moraju da kažu da "ima talenat". neki red da se zna.
Link to comment
:isuse: Kakvi štreberski tvitovi, jbt. Da li je moguće da neko tako piše? Ima i nekoliko tvitova koje prevodi na engleski. Jadnik, niko mu ne odgovara, moraću da ispravim tu nepravdu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...