Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

Bas dosao da postujem :)

popboks Vesti | 09:46 | 11.08.2010.Pogledajte spot za Pagansko dete GrindermanaGrupa Nicka Cavea Grinderman objavila je spot za singl Heathen Child koji najavljuje njihov drugi istoimeni album Grinderman 2 koji izlazi sredinom septembra.Spot je režirao John Hillcoat, reditelj trilera The Road, i u njemu se pojavljuje nekoliko apokaliptičnih najava: Periklova bista kojoj teku krvave suze, vampirca-predvodnica navijačica, vukodlak, članovi benda kao rimski vojnici koji uništaviju tekovine civilizacija šale radi i još nekoliko čudnih stvorenja.Grinderman 2 će se zvanično pojaviti 13. septembra, u Americi na etiketi Anti-, a u Evropi za Mute.http://www.youtube.com/watch?v=6UES1eNy9qo
Link to comment
  • 1 month later...

isao sinoc na grindermana i jos mi zveci u glavi. neverovatno su dobri, perfektno uvezbani, stage sjajan, zvuk ubio! nekako mi se cini da je cave sastavio krug - vratio se onoj najsnaznijoj i najsirovijoj energiji koja je definisala birthday party samo sad s malo vise muzickog i zivotnog iskustva i vestine pa je kurcevitost jos sigurnija i bezobraznija. dugo nisam bio na koncertu koji me ovako razbio. zestoka preporuka.

Link to comment

na šta se vi ložite!?video za heaten ch. je džiberski (zadnje nešto tako prostačko što sam zapamtio bio je omot za metalikin prethodni album), al' to je manje bitno...sramota je da čovek koji je odrastao na vrsnim pevačima više ne ume pošteno ništa da otpevaumesto novog albuma - čekam novu knjigusa jagodomu supermarketu

Link to comment
na šta se vi ložite!?video za heaten ch. je džiberski (zadnje nešto tako prostačko što sam zapamtio bio je omot za metalikin prethodni album), al' to je manje bitno...sramota je da čovek koji je odrastao na vrsnim pevačima više ne ume pošteno ništa da otpevaumesto novog albuma - čekam novu knjigusa jagodomu supermarketu
meni je bezveze sad da te ubedjujem da cave zna da peva, to mi nekako kao da ubedjujem razne da se let na mesec desio, da nije snimljen u nekom studiju u kurcevcu donjem na jugu amerike. ne moras da volis ali da kazes da cave ne zna da peva je nekako besmisleno... moze biti da ti se novi grinderman nije dopao ba brzo reagujes a moze biti i da to nikad nije bio tvoj fazon. ne znam... a da se lozim - lozim se kao klinac! drkam! ali to tebe ne obavezuje...
Link to comment

mwahahahaha, kakav dobar vic. Sve ti je bre na 1 nivoetu. Nego, sto crni napade najmiroljubivijeg lika koji se ikad pojavio na ovim forumima, samo zato sto se usudio da pohvali muziku koja nije odobrena od strane prvosvestenika suPPPkulture? Sta bi sa onim peace & love i te fore...?I mene je Grinderman 2 razocarao, pa necu zbog toga da kamenujem nekog neduznog prolaznika.

Link to comment
I mene je Grinderman 2 razocarao, pa necu zbog toga da kamenujem nekog neduznog prolaznika.
Sto bre druze Indy? Meni je bas zabavan. Vec sam ga obrnuo 100 puta i rado cu jos. Ima nesto u tom paganstvu, svidja mi se taj njegov 1 atavizam™. :D
Link to comment
Sto bre druze Indy? Meni je bas zabavan. Vec sam ga obrnuo 100 puta i rado cu jos. Ima nesto u tom paganstvu, svidja mi se taj njegov 1 atavizam™. :D
Moje postovanje prema 1 Nicku i ekipi (njih da nikako ne zaboravimo, posebno ne predobrog Ellisa) nema granica, itd. ali iskreno ne vidim sebe gde sedim i vrtim Grindermana (ni 1, a jos manje 2). Nemam kontekst. Treba mi Johnny Cash, Ry Cooder, Dylan, Waits, muzika uz koju mogu da placem u moje pivo (pardon, ejl). Nisam vise za tu vrstu skakanja, svaka cast mladjahnom Nicku i ostalima, ali kao pre toga i Stonesi, oni ostadose mladi, a ja ostarih. Edited by Indy
Link to comment
Moje postovanje prema 1 Nicku i ekipi (njih da nikako ne zaboravimo, posebno ne predobrog Ellisa) nema granica, itd. ali iskreno ne vidim sebe gde sedim i vrtim Grindermana (ni 1, a jos manje 2). Nemam kontekst. Treba mi Johnny Cash, Ry Cooder, Dylan, Waits, muzika uz koju mogu da placem u moje pivo (pardon, ejl). Nisam vise za tu vrstu skakanja, svaka cast mladjahnom Nicku i ostalima, ali kao pre toga i Stonesi, oni ostadose mladi, a ja ostarih.
Cek, ti si bese u poslednje vreme dosta slusao Metallicu? Kako ti se oni tu u klapaju? :D Salim se, kapiram te. Ako je stvar u godinama, onda je i logicno sto je meni sa 23 godine G-man super. Mada meni lezi i to drugo sto si nabrojao. Recimo Together Through Life mi je bio fenomenalan. Prosto legao. A rekao bih da je to album o svodjenju racuna, ili bolje reci, osvrt coveka u poznijim godinama, koji je vec prosao dosta toga, na zivot i svet, prosli i sadasnji, iz te njegove prespektive iskusnog matorca. Mozda sam matorac u dusi :) A mozda je sve to stvar trenutka, stanja duha i raspolozenja u tom trenutku. Mozda ce ti npr. Grinderman u nekom trenutku ipak prijati i znaciti. Nemoj ga bacati prerano. Kad si vec pomenuo, naravno da ne treba zaboraviti ostatak ekipe oko Cave-a. Carevi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...