Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

ma denny colt ga ceka negde iza coska da mu objasni par stvari. za coveka koji je toliko opsednut integritetom svoga rada pokazuje apsolutno nerazumevanje i nepostovanje za tudji.

Link to comment
TDKR je stvarno sjajan strip, Millerov crtez u boji izgleda jos bolje nego inace. Steta sto i Nolanovi filmovi nisu na tom nivou.
pa jebiga dobar je. nolan ni izbliza toliko ali babe i zabe.na nesrecu miler poslednjih godina ni izbliza tako dobar. all star batman and robin boy wonder je potpuna parodija.
Link to comment
12566_Helena_Klakocar.jpg prilicno me steglo oko srca dok sam ovo citao. (ne)srecom bio sam okruzen ljudima.mada bi mi bilo jos draze da vidim rane radove helene klakocar skupljene u knjigu, i mada ovde ima nekih nezgrapnosti i mozda pomalo (pre)jednostavnosti, ta njena poetika i dalje dira. meni blize i draze od jednog persepolisa.kako je glupo umrijeti ovako... nadam se da nas nitko ne vidi.
Link to comment

Evo, posle dva i kusur meseca, da ne bih prepricavala kako je bilo na simpozijumu, filmic je izasao.Manje vise o stripovima, vise o autorima i kako izgleda jedan workshop orijentisan ka concept art-u, tehnikama, kako postati strip crtac i sl.edit: nesto mi ne radi linkovanje :swww.sixmorevodka.com

Edited by Killiana
Link to comment

Procitah Didonino blagomm0308.jpgu jednom dahu. Pitko, jednostavno i na momente duhovito. Ukratko, Morales kakvog znamo cool.gifJedino sto ne volim su crtaci, Kardinale i Orlandi; mnogo mi bre mrljave. Al' sta ces... I oni su bolji od fakin' Tortija :isuse:

Link to comment

Novi Marti je na kioscima! Epizoda Crno sunce, pise: Recagno, crtaju: Esposito Bros. BTW, prethodna epizoda, Karavadjov kod, mi je bila super, medju najboljima u ovim dvomesecnim izdanjima koja VeC objavljuje. :)

Link to comment

Zavrsio se Daytripper, 10 vrlo dobrih brojeva. Opet kazem, ponavljam™, bolje ih je citati odvojeno nego u trejdu, cisto da vam se slegnu utisci. Crtez je konsistentno divan, mislim...Daytripper10-012.jpgDaytripper10-025.jpg:wub: Jedva cekam novog Casanovu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...