Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Ništa ja tu ne razumem, zar nisu rekli da je Bad Horse Senior mrtav, još negde na početku?
Iskreno, ne secam se, ali u proslom broju smo videli da je bio covek neverovatne srece. Ocigledan foreshadowing u ovaj trejd.
I zar se nije Dash već skinuo sa dopa pre par epizoda? I ko je peti sajlonac?
Mislim da ga jednostavno nismo videli sa dopom neko vreme, ne secam se da je zvanicno prestao. A i zavisnost je to.Nije mi jasno na koga mislis pod petim sajloncem?
Link to comment
Nije mi jasno na koga mislis pod petim sajloncem?
BSG humor, tamo su konfuzno smarali sa identitetom Final Five cylons dok svima nije postalo svejedno. Tako i ovde, npr. da li se saznalo ko je ubio mamu protagoniste, i zašto? Mislim, sećam se maglovito da je onaj neki ludi pijani indijanac bio u pitanju, ali više nemam pojma koji je njegov problem uopšte, i da li je imalo bitno sve to...
Link to comment

Ah, BSG. Moja jedina slabost!Ubica je Catcher (taj ludi indijanac), revolverom u dnevnoj sobi. Momenat ubistva se nije video, ali ovo jeste:

Scalped17p23.jpg

Zasto, nemam pojma, ali znam da mu je bilo zao. :unsure:Meni je Catcher inace krajnje fascinantan kao lik, pogotovo od kako su ga opisali kao coveka kome je data mocna vizija ali je u isto vreme preslab da je iskoristi. Dojajno.

Edited by Calavera
Link to comment

Ovvvaj, a taj Catcher, jel' on bio jedan od onih aktivista/terorista od pre 30 godina, kao i Red Crow, Gina Bad Horse, i Dashov tata? Ili je to samo neko ko nosi isti takav šešir? :unsure:I šta se desilo (ako išta) sa onim klincem što ima bebu i nezavršeni kabriolet, u kom planira da napusti rezervat i postane estradna zvezda u Kaliforniji? Taj je nešto valjda tajno radio i za Red Crowa i za Bad Horsea...Više loose ends nego Lost...

Link to comment
Ovvvaj, a taj Catcher, jel' on bio jedan od onih aktivista/terorista od pre 30 godina, kao i Red Crow, Gina Bad Horse, i Dashov tata? Ili je to samo neko ko nosi isti takav šešir? :unsure:
Jeste. Stavise, on je taj ko je ubio onu dvojicu agenata.
I šta se desilo (ako išta) sa onim klincem što ima bebu i nezavršeni kabriolet, u kom planira da napusti rezervat i postane estradna zvezda u Kaliforniji? Taj je nešto valjda tajno radio i za Red Crowa i za Bad Horsea...
Dino Poor Bear? Nismo ga videli jos od... nemam pojma, ali ima dosta brojeva.
Link to comment
TMwtGF00-001.jpgth_TMwtGF00-012.jpg th_TMwtGF00-014.jpg Novi Parker, Outfit, bi trebao da se pojavi ove jeseni. U medjuvremeni, autori su nas obradovali malim uvodom u vidu one-shota od 30-ak strana koji bi trebalo da posluzi kao spona izmedju dve knjige. Bacite pogled na ovo ako volite krimice, cela ta retro estetika je sjajno odradjena.Wasteland #28 je zadovoljavajuci, iako crtez jeste pretrpeo neke promene na gore, ali ako budu nastavili ovim ritmom izdavanja, nikada nece stici do zacrtanih 50 brojeva.Novi Scalped, King City i Daytripper su vrlo dobri, cekaju se Chew i poslednji Scott Pilgrim (20. jula, valjda), pitam se koliko ce im trebati da ga skeniraju.
Link to comment

eh na sta vi trosite vreme. a mozete svoje prljave sape staviti i na strip koji bi zabavio cak i zajceva i miralema.x0.jpgnaravno probelm sa ovim stripom nije eksploatacija vec njen nedostatak posto je scenario pisao i potpisao claremont covek koji je poslednji put video golu zenu u ranim osamdesetima proslog veka. do neke sledece prilike kada ce manara sam moci i da napise nesto poput 'iks-zene: u pandzama mandrila!'

Link to comment
eh na sta vi trosite vreme. a mozete svoje prljave sape staviti i na strip koji bi zabavio cak i zajceva i miralema.x0.jpgnaravno probelm sa ovim stripom nije eksploatacija vec njen nedostatak posto je scenario pisao i potpisao claremont covek koji je poslednji put video golu zenu u ranim osamdesetima proslog veka. do neke sledece prilike kada ce manara sam moci i da napise nesto poput 'iks-zene: u pandzama mandrila!'
jel ima dobrih treba u ovom?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...