Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

^ Pojavio se, 175 MB. Kome treba link, neka me PM-uje.edit: Procitao.

Meh. Za double-sized zavrsni strip bas i nije bilo mnogo dogadjaja a i Gideon se nije pokazao kao bogznakakav glavni boss. I glupo mi je to sto su se prva cetiri SP-a uglavnom bazirala na humoru, a ta prica o Scottu i Ramoni je bila kao neka uzgredna ideja, edabi™ O'Malley u poslednja dva broja poceo da se bavi "velikim temama". Romansa i coming-of-age prica em nisu ono sto sam trazio od ovog stripa em su bolje prikazani negde drugde.Ipak, nije da mi nije drago sto su se Ramona i Scott na kraju ipak spetljali. :) Otprilike jedini nacin na koji je moglo da se zavrsi.

Edited by Calavera
Link to comment
cera je oduran a zorica brunclik ciklama boja kose prolazi kao kul samo u mangama.cisto da budem kvarizabava.
Dobro, kosa joj pomalo nalici na periku, ali to je sve sto tu ne valja. Mislim, pogledaj ovaj deo kada Wallace cekira ovog sa cvikerima i reci da ti nije smesno.Totalno se vidi da se Wright zabavljao za vreme snimanja. Edited by Calavera
Link to comment
Dobro, kosa joj pomalo nalici na periku, ali to je sve sto tu ne valja. Mislim, pogledaj ovaj deo kada Wallace cekira ovog sa cvikerima i reci da ti nije smesno.Totalno se vidi da se Wright zabavljao za vreme snimanja.
cera je oduran.ovo cu ponavljati na kraju svakog posta :) mislim sve je ok manje vise osim njega.
Link to comment
Ili... nemoj? Mislim da smo svi ukapirali poentu. -_- Nego, prave Chew seriju! Je li to do jaja ili sta?Alan Moore ne zeli nista sa Watchmenima. :(
tja razumem moora. prica je ispricana. nego sto meni niko nije rekao za ovo? ovo je dogadjaj 2010! nova spiderman limited serija iz pera brendana mccarthya.106_SPIDER_MAN__FEVER_2.jpgedit: cera je oduran. Edited by kim_philby
Link to comment
Preteraše sa hajpom od samog starta. Kaže žena da će TWD ličiti na Mad Men i Breaking Bad, a zašto - zato što se vrti oko "strong main characters, troubled characters, who have something to hide!" Opšte mesto #1 :isuse:Darabont kaže "I think we're on to something really special." Nisi, prijatelju. TWD je survival-horror classic, ali nije ništa "special". Ništa suštinski novo ne donosi podžanru - što je sasvim OK jer to što radi radi odlično - ali nemojte da se lažemo kako je to nešto "nikad ranije viđeno, što će uraditi za zombije ono što je Mad Men uradila za advertising" :isuse:Ovo me podseti, nisam skinuo novi broj :o
Link to comment
Preteraše sa hajpom od samog starta. Kaže žena da će TWD ličiti na Mad Men i Breaking Bad, a zašto - zato što se vrti oko "strong main characters, troubled characters, who have something to hide!" Opšte mesto #1 :isuse:Darabont kaže "I think we're on to something really special." Nisi, prijatelju. TWD je survival-horror classic, ali nije ništa "special". Ništa suštinski novo ne donosi podžanru - što je sasvim OK jer to što radi radi odlično - ali nemojte da se lažemo kako je to nešto "nikad ranije viđeno, što će uraditi za zombije ono što je Mad Men uradila za advertising" :isuse:Ovo me podseti, nisam skinuo novi broj :o
pa dobro zombie tv serija jeste onako novitet. ali zar nije straczynski radio nesto slicno (post-apokalipticno) sa dzeremajom i ima ona stara britanska serija survivors. ali mene ovo nacelno raduje.
Link to comment

filbi, ako nisi gledo dead set, gledaj, ne zajebavaj se sa zivotom. savrseno odradjena savrsena zombi tv serija. doduse, miniserija. kolko sam cuo, poredili su wd sa Breaking Bad u smislu da je neko izrazio sumnju da amc moze da napravi seriju sa dovoljno surovosti. neam pojma, ja jedva cekam, volim te zonbije pa volim. a stvarno, budu li se drzali stripa, tesko da mogu da zajebu.elem, strip + zombiji + crtani film + fincer = the goonhttp://www.youtube.com/watch?v=Nyg0QlQcaQw

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...