Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

U, lepo. Naravno, preskupo za moju siromasnu malenkost, ali lepo je da neko u Srbiji izdaje te vece stripove/graficke novele, s obzirom da od Belog Puta ocigledno nema nista.

Link to comment
U, lepo. Naravno, preskupo za moju siromasnu malenkost, ali lepo je da neko u Srbiji izdaje te vece stripove/graficke novele, s obzirom da od Belog Puta ocigledno nema nista.
GNd2010.jpgSredinom januara, koliko im je za verovati... ;)
Link to comment

Poverovacu kad ih vidim u Alanu Fordu. A i da se pojave tada, koliko ce im trebati da zavrse tog Preachera ili 100 metaka? Moja procena se vrti negde oko 10 godinica.

Link to comment

>>A i da se pojave tada, koliko ce im trebati da zavrse tog Preachera ili 100 metaka? Moja procena se vrti negde oko 10 godinica. Ti si optimista... ^_^

Edited by Њујоркер
Link to comment
  • 3 weeks later...
stumptown1.jpg?w=300&h=475Za one kojima nedostaje Criminal ili vole jake zenske likove.ParkerTheOutfit.jpegZa one koji vole oh tako dopadljive antiheroje.ZEKAN_FB_2.jpg + ono sto je MoreComics ranije objavioZa one koji vole da se zabave citajuci stripove.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Čita li ko Morning Glories? Ja dohvatio pre nedelju dana, i primio se tako lako da me je skoro sramota :)Voleo bih malo više tog mestimičnog high-minded filozofiranja a malo manje akcije, perky-tits poziranja, i pop culture references, ali božemoj.adb9d01aec481e8275a6463d0e2a4106fa117851.jpg

Link to comment

Procitahrom_04.jpgu dahu. Fina neka Morlesova verzija Poslednjeg Mohikanca, pitka. A i Diso, koga ja ama bas ne volim, je ovde sebe nadmasio. Odlican crtez je samo upotpunio putovanje Njujork stejtom od apstejta, pa niz Hadson do Vest Pointa, kakvo je bilo pre vise od 200 godina. A i par mini-obrta nisu na odmet.Fino iskorisceno vreme. :)

Link to comment
51S69cWN36L.jpgneverovatno kolko sam neobrazovan, nista ne razumem o cemu se radi, i stalno zaboravljam ko je ko, i s kim u talu. o geografiji da ne pricamo.a dijalozi nisu nesto, tako da mi se citanje uglavnom svodi na gledanje slika.koje su onako, jes retkost naci tolko materijala starih ex-yu favorita, posebno kordeja, al ne znaci mi bas ko nekad.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...