Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

16 hours ago, Krošek said:

Manji je porez 50% za kucu/stan gde covek ima prebivaliste, sto moze sa se gleda kao duplo veci porez na imovinu na drugu i svaku sledecu nekretninu

Donekle samo, ali i u tom slučaju isto plaća po nekretnini i onaj sa 2 nekretnine i onaj sa 22

  • Replies 7.9k
  • Views 662.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

To da

On 9. 3. 2026. at 17:31, Jimmy Kowalski said:

Baš htedoh da pitam, u kom delu grada se snima Prvi servis, i jel' ovaj droneshot iz prethodne epizode stvaran ili AI?

Untitled.png

28 minutes ago, zorglub said:

Baš htedoh da pitam, u kom delu grada se snima Prvi servis, i jel' ovaj droneshot iz prethodne epizode stvaran ili AI?

Untitled.png

Naravnod a je stvaran, ovo AI jeoš ne uma da napravi.. .:(

Ček, Prvi servis je sniman u Novom Sadu?

32 minutes ago, zorglub said:

Baš htedoh da pitam, u kom delu grada se snima Prvi servis, i jel' ovaj droneshot iz prethodne epizode stvaran ili AI?

Untitled.png

https://maps.app.goo.gl/953otyjXxtDQqfiQ9

Na street view je stanje od pre desetak godina. Možeš uporediti sa satelitskim snimkom, pa sa snimkom drona. :)

Au... katastrofa jbt

23 minutes ago, Filozof manijak said:

Ček, Prvi servis je sniman u Novom Sadu?

Ček, zajebavaš da ne znaš, M&B servis, pričao Mlađa o tome...

pogledao par epizoda, ali nisam znao di je snimano

  • 2 weeks later...

novi sade, kakva je situacija sa parkiranjem u kraju oko baletske shkole radnim danom? zona li je, kakva zona, koliko sme da se ostane?

(baletska je u stv muzichka, bulevar cara laze)

da li da se pokushava ili ne uopshte, iii gde?

Edited by gospa buba

6 minutes ago, gospa buba said:

novi sade, kakva je situacija sa parkiranjem u kraju oko baletske shkole radnim danom? zona li je, kakva zona, koliko sme da se ostane?

(baletska je u stv muzichka, bulevar cara laze)

da li da se pokushava ili ne uopshte, iii gde?

Mislim da je plava u cara laze, ali ako dolazite u radno vreme, ima okolo bas puno parkinga izmedju zgrada...

A mozete da parkirate i u promenadu/merkator, mislim da je 2 sata džabe, posle 100/h...

5 minutes ago, radisa said:

Mislim da je plava u cara laze, ali ako dolazite u radno vreme, ima okolo bas puno parkinga izmedju zgrada...

A mozete da parkirate i u promenadu/merkator, mislim da je 2 sata džabe, posle 100/h...

dolazimo do 14h, cenish da mozemo da se umuvamo negde? treba da izblejimo do 20h sigurno.

jel ta plava limitirana vremenski?

Edited by gospa buba

Just now, gospa buba said:

dolazimo do 14h, cenish da mozemo da se umuvamo negde? treba da izblejimo do 20h sigurno.

Ja bi se umuvao tu oko zgrada, 99% ce moci... Radni dan, vecina ljudi je na poslu, nece to biti neki problem... Verujem.da mozete da nadjete parking na manje od 5 minuta od skole, bez problema...

Edited by radisa

13 minutes ago, gospa buba said:

dolazimo do 14h, cenish da mozemo da se umuvamo negde? treba da izblejimo do 20h sigurno.

jel ta plava limitirana vremenski?

Potrazite parking izmedju zgrada. Ako ne nadjete, imate uvek besplatan parking na obodu Limanskog parka.

29 minutes ago, gospa buba said:

novi sade, kakva je situacija sa parkiranjem u kraju oko baletske shkole radnim danom? zona li je, kakva zona, koliko sme da se ostane?

(baletska je u stv muzichka, bulevar cara laze)

da li da se pokushava ili ne uopshte, iii gde?

Parking se plaća samo u delu cara Lazara od Merkatora do Limanske pijace. Plava zona.

Ali stvarno nema potrebe za tim. Imate parkinge u blokovima zgrada pre i posle Muzičke škole (ka ulici Narodnog fronta).

A i sama škola ima ogroman parking. Ima rampu koja je često podignuta, tako da možda može i tamo da se parkira. Ali nisam nikad imao potrebu, pa me nemojte držati za reč.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.