Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

tenks piplz. ishli smo jednom pre dve godine i sve sam zaboravila. sve radimo kako kazete heart

  • Replies 7.9k
  • Views 662.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

8 hours ago, gospa buba said:

tenks piplz. ishli smo jednom pre dve godine i sve sam zaboravila. sve radimo kako kazete heart

Mozes i ono:

Sorom sredom,

svima mater redom...

lalab

Baletska škola ima svoj parking koji je otvoren i besplatan i uvek ima mesta.

u caralaze nije zona, odmah je jedna dobra dusha izashla kako smo se primakli, parkirani smo, hvala novi sade D

  • 3 weeks later...

Nesto nam pojas riknuo, pa sutra ujutro dolazimo u NS vozom ... da li na petrovaradinskoj zel stanoci uvek ima taxija i ako nema, kako da se dobije ? Ima neki apo ili telefon ?

Ima taksija, ne brini. Uvek čuče na stanici u niskom startu.

Esif: Pogotovo u vreme dolaska vozova iz Bgd.

Edited by Filozof manijak

Just now, Lezilebovich said:

Nesto nam pojas riknuo, pa sutra ujutro dolazimo u NS vozom ... da li na petrovaradinskoj zel stanoci uvek ima taxija i ako nema, kako da se dobije ? Ima neki apo ili telefon ?

ima taksija, u 99% slučajeva...

Ali uvek možeš zvati...

https://zovitaxi.com/novi_sad.html

Sos taxi je antćaci, ako ti nešto znači...

6 minutes ago, Lezilebovich said:

Nesto nam pojas riknuo, pa sutra ujutro dolazimo u NS vozom ... da li na petrovaradinskoj zel stanoci uvek ima taxija i ako nema, kako da se dobije ? Ima neki apo ili telefon ?

Ima i free bus koji direktno ide do centra, odnosno pozorista..

6 hours ago, radisa said:

ima taksija, u 99% slučajeva...

Ali uvek možeš zvati...

https://zovitaxi.com/novi_sad.html

Sos taxi je antćaci, ako ti nešto znači...

Većina udruženja na tom linku više ne postoji - Grand, Lux, Novus, Naš taxi, Vojvođani, Delta, Dežurni.

Najbolje je da skinete aplikaciju nekog udruženja (pogotovo ako zovete sa stanice u Petrovaradinu) jer tako je manja šansa da će vam neko uzeti vozilo.

Najbolje uzeti slobodnu vožnju do pozorišta, pa odatle taksijem ako baš treba, u 90% slučajeva.

Ako se zove taksi na stanicu u taj “rukavac”, dok se uvuče, pa dok se iskobelja … a na kraju ispadne da samo prati taj besplatni autobus, koji je inače natempiran na dolazak voza i jako brzo kreće (to je problem, u stvari)

Naime, mora da se požuri iz voza da se uhvati taj autobus jer gleda da krene pre nego što se napravi gužva na stajalištu (da ne bi bio haos i preterana gužva, jer nekad više ljudi izađe iz voza na Petrovaradinu nego što stane u ceo bus).

ide free bus, ali i trojka.

taksiste na stanici prvo pitaj koliko traze. meni hteli da uzmu 2500 do detelinarske pijace. D

jos poceo nesto da me ubedjuje kako je to cena, kako nema sanse da te neko vozi za manje par. brate, ako sam sis'o veslo, nisam poj'o camac

pokupim neki taksi koji je nekog doveo, bilo na taksimetru na kraju 850 dinara

Kad izađete iz stanice u koloni sa leve strane uglavnom stoje vozači koji nisu članovi nijednog udruženja i tu su stvarno cene svakojake.

U desnoj koloni na obeleženom taksi stajalištu su vozila udruženja i tu je cena onakva kakva je i određena gradskim cenovnikom, dakle kao u slučaju gore tih 850 dinara.

Start je 280 dinara, a km 85 po prvoj tarifi. U većini tih vozila možete platiti i karticom, ali pitajte vozača unapred ako nemate keša za svaki slučaj.

On 19. 4. 2026. at 14:48, Ros said:

ide free bus, ali i trojka.

tuda ide i 9ka i karlovacki busevi...samo malo strpljenja treba ali neki ce proci u 15min sigurno..

On 18. 4. 2026. at 23:51, nesha taxista said:

Većina udruženja na tom linku više ne postoji - Grand, Lux, Novus, Naš taxi, Vojvođani, Delta, Dežurni.

Najbolje je da skinete aplikaciju nekog udruženja (pogotovo ako zovete sa stanice u Petrovaradinu) jer tako je manja šansa da će vam neko uzeti vozilo.

Jesu li ovo svi koji sada postoje: SOS, Pan, Crveni, City, MBR, Maxi, VIP?

Da.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.