April 23Apr 23 koji da se zove?bas sam mislila pre neko jutro kad je padala kisa da nemam pojma ni koji postoje ni koji da se zove..mi razmisljamo da kupimo kola ali samo za vikende,Frusku i za van grada...po gradu i dalje bajs i bus jer drugo nista nema smisla..
May 3May 3 Inace nedeljom npr nema polazaka za Banostor a po ovom novom redu,, praznik,, nema ni za Beocin 😱nema, ne postoje!!
May 4May 4 Da, a ko ima mesecnu kartu je presrecan zbog dodatnih 400din za prevoz.. Edited May 4May 4 by ivy
May 31May 31 6 minutes ago, JozoMujica said:Novosađani, ne hvalite se da vam je stigao panoramski točak iz Kragujevca? Stigao... Tocak u svakom gradu... Edited May 31May 31 by radisa
May 31May 31 11 hours ago, JozoMujica said:Novosađani, ne hvalite se da vam je stigao panoramski točak iz Kragujevca? Onaj na Bulevaru Evrope?
June 3Jun 3 moj zavicaj Detelinahttps://www.mojnovisad.com/pitali-smo-detelinarce-koji-su-goruci-problemi-a-koji-dobri-primeri-ovog-kvarta/
Create an account or sign in to comment