December 8, 2025Dec 8 2 hours ago, Have_Fun said:Zna li neko kakvo je sad stanje sa kupoprodajom i izdavanjem nekretnina?Brzinski bacih pogled i čini mi se da se jednosobni (odvojena spavaća soba) stanovi do 40-45kv prodaju skoro duplo skuplje nego garsonjere od 30kv.A cena mesečne rente je skoro ista Koliko znam stanje se nije bitnije menjalo duže vremena... pitanje šta si tačno video, koja cena po kvadratu, koji deo grada, da li je starogradnja/novogradnja, s liftom/bez, da li je potkrovlje ili normalno itd, ima tu dosta faktora
December 9, 2025Dec 9 Manje više je Grbavica u pitanju.Gradnja do 20ak god stare zgrade rekao bih.Neke imaju a neke nemaju lift.Normalno je, nije potkrovlje ni prizemlje.Pa me malo začudilo kad sam video da se garsonjere i stanovi gde postoji odvojena spavaća soba izdaju za skoro iste novce dok im je kupovna cena zaista različita.Poznanica plaća 350e garsonjeru od 25kv 😳A njena drugarica do skora slicnu kvadraturu oko 300e.I još me ubeđuju da je to dobra cena. Pa mi čudno.
December 11, 2025Dec 11 Dnevni list DanasZauvek izmenjena slika starog jezgra Novog SadaCentar Novog Sada je devastiran do neprepoznatljivosti. Glavna vizura od spomenika Svetozara Miletića do Kompleksa Banovine više ne postoji. Dominiraju dva crna staklena groba (ulaza i izlaza iz javne
December 26, 2025Dec 26 Dolaze mi neki gosti 31. 12, pa me interesuje kakvo je stanje sa dnevnim žurkama u centru. Da li ima lokala u kojima se tradicionalno održavaju?
December 26, 2025Dec 26 On 23. 12. 2025. at 15:09, ivy said:Nova Detelinara je verovatno najgore mesto za život u Novom Sad..zasto? tu sam ziveo od 1984/2005.
December 26, 2025Dec 26 Zato što si otišao Zato što je investitorski urbanizam pretvorio u betonsku košnicu
December 26, 2025Dec 26 Zašt je parking nemoguće naći, a više nije moguće ni voziti jer se ljudi parkiraju na sred ulice, ostave sva 4 i odu, jer nema parkinga nigde... ako ne voziš auto, onda još kako tako, može da se živi...
December 26, 2025Dec 26 Moji su tu, majka i brat, dva stana blizu one crkve sa glasnim zvonom..Brat ne vozi, radi od kuce, keva ima auto ali ga retko pomera..penzioner je i sve sto joj treba joj je blizu stana. Njima je Ok..ali onaj ko se svakog dana budi i ide kolima na posao..taj je opstio sa gospodinom Jezom otpozadi.
December 26, 2025Dec 26 3 minutes ago, radisa said:ako ne voziš auto, onda još kako tako, može da se živi...Bukvalno ne postoji trotoar niti bici staza osim u nekoliko ulica.. a od auta ne može da se prodje.. Svratim povremeno biciklom do pijace ili mesare.. Brod ludaka!
December 26, 2025Dec 26 4 hours ago, Filozof manijak said:Zato što si otišao Zato što je investitorski urbanizam pretvorio u betonsku košnicui ja to mislim, da je zbog mog odlaska. Ja sam ziveo u onim prvim socialistickim zgradama, sa parkingom, igralistem za basket, sve smo imali.
January 9Jan 9 Živeo sam u blizini Krilove jedno vreme, i sećam se natpisa/reklame - "Obućar iz Krilove".Podsećalo me kao na naziv neke bajke braće Grim.
Create an account or sign in to comment