Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

2 hours ago, Have_Fun said:

Zna li neko kakvo je sad stanje sa kupoprodajom i izdavanjem nekretnina?

Brzinski bacih pogled i čini mi se da se jednosobni (odvojena spavaća soba) stanovi do 40-45kv prodaju skoro duplo skuplje nego garsonjere od 30kv.

A cena mesečne rente je skoro ista

Koliko znam stanje se nije bitnije menjalo duže vremena... pitanje šta si tačno video, koja cena po kvadratu, koji deo grada, da li je starogradnja/novogradnja, s liftom/bez, da li je potkrovlje ili normalno itd, ima tu dosta faktora

  • Replies 7.9k
  • Views 662.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

Manje više je Grbavica u pitanju.

Gradnja do 20ak god stare zgrade rekao bih.

Neke imaju a neke nemaju lift.

Normalno je, nije potkrovlje ni prizemlje.

Pa me malo začudilo kad sam video da se garsonjere i stanovi gde postoji odvojena spavaća soba izdaju za skoro iste novce dok im je kupovna cena zaista različita.

Poznanica plaća 350e garsonjeru od 25kv 😳

A njena drugarica do skora slicnu kvadraturu oko 300e.

I još me ubeđuju da je to dobra cena.

Pa mi čudno.

Dnevni list Danas
No image preview

Zauvek izmenjena slika starog jezgra Novog Sada

Centar Novog Sada je devastiran do neprepoznatljivosti. Glavna vizura od spomenika Svetozara Miletića do Kompleksa Banovine više ne postoji. Dominiraju dva crna staklena groba (ulaza i izlaza iz javne

  • 2 weeks later...

Nova Detelinara je verovatno najgore mesto za život u Novom Sad..

Tu je Telep prati u stopu, sa realnom tendencijom da je prestigne.

Dolaze mi neki gosti 31. 12, pa me interesuje kakvo je stanje sa dnevnim žurkama u centru. Da li ima lokala u kojima se tradicionalno održavaju?

On 23. 12. 2025. at 15:09, ivy said:

Nova Detelinara je verovatno najgore mesto za život u Novom Sad..

zasto? tu sam ziveo od 1984/2005.

Zato što si otišao covid19

Zato što je investitorski urbanizam pretvorio u betonsku košnicu

Zašt je parking nemoguće naći, a više nije moguće ni voziti jer se ljudi parkiraju na sred ulice, ostave sva 4 i odu, jer nema parkinga nigde...

ako ne voziš auto, onda još kako tako, može da se živi...

A kad dođe leto, ako nemaš klimu, ne može ni da se diše

Moji su tu, majka i brat, dva stana blizu one crkve sa glasnim zvonom..Brat ne vozi, radi od kuce, keva ima auto ali ga retko pomera..penzioner je i sve sto joj treba joj je blizu stana.

Njima je Ok..ali onaj ko se svakog dana budi i ide kolima na posao..taj je opstio sa gospodinom Jezom otpozadi.

3 minutes ago, radisa said:

ako ne voziš auto, onda još kako tako, može da se živi...

Bukvalno ne postoji trotoar niti bici staza osim u nekoliko ulica.. a od auta ne može da se prodje..

Svratim povremeno biciklom do pijace ili mesare.. Brod ludaka!

4 hours ago, Filozof manijak said:

Zato što si otišao covid19

Zato što je investitorski urbanizam pretvorio u betonsku košnicu

i ja to mislim, da je zbog mog odlaska. Ja sam ziveo u onim prvim socialistickim zgradama, sa parkingom, igralistem za basket, sve smo imali.

  • 2 weeks later...

Screenshot_20260109_123321_Maps.jpg

Ja sam bio ubeđen da je Kirilova dok nisam morao da potražim Krilovu...

Živeo sam u blizini Krilove jedno vreme, i sećam se natpisa/reklame - "Obućar iz Krilove".

Podsećalo me kao na naziv neke bajke braće Grim.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.