Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

Jel ima sada nestasica ?

  • Replies 7.9k
  • Views 662.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

1 hour ago, brusli said:

Jel ima sada nestasica ?

Ne

Meni je na trećem spratu pritisak srednje žalostan

4 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je na trećem spratu pritisak srednje žalostan

Ranijih godina (pre korone npr) je to bila retkost, sad je to izgleda postalo standardno

Mi smo iz stana u Mise Dimitrijevica (stara zgrada, ne nikakva novogradnja) izasli u junu ove godine. Sesti sprat, nadogradnja iz 90neke. Nismo imali problema sa pritiskom vode sem kad je bilo nekih kvarova/popravki u zgradi/na vertikali, sto je, jelte, normalno. Pre par nedelja mi bivsa gazdarica pise, pita da li smo imali problema sa pritiskom, novi stanari se zale...

  • 5 weeks later...

Jebem ti grad i sve, Ulica Kraljevića Marka je bukvalno neprohodna od automobila ostavljenih na sred kolovoza

  • 4 weeks later...

sad sam se od mosta slobode do futoske vozila 15min...ostaje se i u raskrsnicama...ceo bul je 1 neprekidna kolona..

a prosla sam,cini mi se, i kroz crveno ono za pesake kod stadiona

a jel to sad voznja zutom trakom skroz normalna?

i taxista koji je stajao u traci za skretanje na bul evrope na crvenom za pravo dok je smorio 5oro kola koja su imala uslvno zeleno da skrenu..

treba sve dici u vazduh i graditi od pocetka..

Most od Limana do Kamenice je morao ranije da bude gotov.

Most od Palanke do Nestina ce za 10 godina, a Futog Beocin se i ne spominje.

Premalo je mostova izmedju sremske i backe strane.

how yes no, ajde sada da svako selo sa bačke i sremske strane spojimo mostom od pola milijarde, da li ste vi realni, to je puno i za luksemburg a ne za srbistan hihi

Sremska sela Nestin i Vizic pripadaju opstini Backa Palanka. Ako hoces iz Nestina da ides u Palanku, mozes preko Hrvatske, preko skela u Banostoru ili Beocinu, ili da ides preko Novog Sada i napravis preko 80 km. Probao sam svaku opciju.

Most izmedju Palanke i Nestina je nasusna potreba jos od raspada Juge.

Zar nije lakse ta 2 sela pripojiti Beocinu ili Sidu, nego graditi most ?

Vrlo cesto ljudi imaju, recimo vocnjak na Fruskoj Gori i prodaju voce Nectaru u Palanci.

Kroz Hrvatsku s robom ne mozes i moras da vozis 70-80 km preko Novog Sada, umesto 5-10 preko mosta.

Ili zivis u Palanci, a njiva ti u Sremu. Muke.

Treba jedan most negde.. Ovako ceo srem i ostatak srbije sa te strane mora da ide preko slobode i kroz nesrećni bul oslobodjenja ako hoce bilo gde u vojvodinu ili dalje..

Ja obicno idem skelom ali danas ne bi stigla pa sam isla preko grada.. Pakao!

  • 2 weeks later...

Zna li neko kakvo je sad stanje sa kupoprodajom i izdavanjem nekretnina?

Brzinski bacih pogled i čini mi se da se jednosobni (odvojena spavaća soba) stanovi do 40-45kv prodaju skoro duplo skuplje nego garsonjere od 30kv.

A cena mesečne rente je skoro ista 😳

Kako je to moguće? I da li je u praksi zaista tako?

Šta se lakše izdaje od ova dva?

38 minutes ago, Have_Fun said:

Zna li neko kakvo je sad stanje sa kupoprodajom i izdavanjem nekretnina?

Brzinski bacih pogled i čini mi se da se jednosobni (odvojena spavaća soba) stanovi do 40-45kv prodaju skoro duplo skuplje nego garsonjere od 30kv.

A cena mesečne rente je skoro ista 😳

Kako je to moguće? I da li je u praksi zaista tako?

Šta se lakše izdaje od ova dva?

moja sestra izdaje stan za 400 jura(dvosoban), nova detelina. Ne zivim u NS vec 20 gidna, pa ne znam za prodajne cene.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.