Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

I silna neka panduracija. Neko bas ozbiljno sranje..

  • Replies 7.9k
  • Views 662.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

I silna neka panduracija. Neko bas ozbiljno sranje..

U kom pravcu odlaze?

U smeru ka Rumenackoj. Ne znam gde im je odrediste..

  • 4 weeks later...

Novosadisti, sta je ovo?

GxsDlU7WwAAfpF5?format=jpg&name=medium

lalab

Tu ćemo držimo snsdžije, umesto u tvorzi. Kao eksponate

44 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Tu ćemo držimo snsdžije, umesto u tvorzi. Kao eksponate

Hm, zakopati ih kao Serpentine u Ninjago-u, zakljucati, i napisati prorocanstvo... :)

U prorocanstvu napisati da ce se otvoriti nikad... fantom

Just now, radisa said:

Hm, zakopati ih kao Serpentine u Ninjago-u, zakljucati, i napisati prorocanstvo... :)

U prorocanstvu napisati da ce se otvoriti nikad... fantom

Prosiriti kroz narod sujeverje da je to ukleto mesto i ga ne treba dirati. fantom

  • 2 weeks later...

Pozdrav durgari, interesuje me da li ima neko ko bi mi mogao poslati par fotografija sa lokacije iz NS. Traže mi iz banke kao dokaz da je investitor ušao u sledeću fazu izgradnje objekta kako bi mogli pustiti sredstva. Lokacija je blizu Bulevara Evrope, zaista bih bio zahvalan ako bi mi neko mogao pomoći. Na žalost ja nisam ni blizu, a zeza me investitor traži mi da što prije pustimo sredstva.

Hvala unapred

  • 4 weeks later...

Zbor građana Temerina organizovao je protestnu šetnju od Bačkog Jarka do Temerina, jer u Temerinu nemaju ispravnu pijaću vodu već 22 godine.

https://x.com/_t_tamara_/status/1966533714600399107

Edited by Time Crisis

Dobra im setnja :D
Mogli su bar do Zablja, Srbobrana ili do klise

Mogli su i do Subotice džabe bi im bilo, za takve stvari su potrebne godine sve i da se sutra počne

  • 3 weeks later...
BIRN
No image preview

Šta čeka Novi Sad: Pritisci i greške u planu za vodu | BIRN

BIRN otkriva da je ključni dokument novosadskog Vodovoda usvojen uprkos pogrešnim proračunima, što otvara pitanje budućeg snabdevanja grada vodom.

Nešto slično sam čuo od ljudi iz novosadskog Vodovoda, a i kolega @mire je to još odavno prognozirao

Preteran rast grada bez plana, i razjeban sistem podzemnih voda ispod grada (zbog preterane gradnje i ispumpavanja) dovešće do ozbiljnih problema sa pijaćom vodom u NS. I bi tako.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.