August 23, 20241 yr @Tihajeza Ja ne vodim računa, nekad sa česme nekad flaširanu. Deci sipam flaširanu. Edited August 23, 20241 yr by smooth.Op
August 23, 20241 yr ja sticajem okolnosti pijem prolom u poslednje vreme. generalno ne volim vodu i ne pijem je dovoljno. verujem da je ispravna voda. samo još jedno u nizu drkanje naroda.
August 23, 20241 yr 55 minutes ago, smooth.Op said: @Tihajeza Ja ne vodim računa, nekad sa česme nekad flaširanu. Deci sipam flaširanu. ja sam odrastao na Detelinari i ceo zivot pio vodu iz cesme,dok sam ziveo u NS.
August 23, 20241 yr Ma da nego zbog ovoga https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/385278/Nematode-u-vodi-u-Novom-Sadu-Nema-razloga-za-paniku.html
August 23, 20241 yr Nisam ni prestao da pijem cesmovacu, samo sam malo pojacao rakiju za svaki slucaj.
August 24, 20241 yr 23 hours ago, Tihajeza said: Novosađani, ozbiljno, jel pijete vodu iz česme? Ne pijem česmovaču 20 i kusur godina. Ima odvratan ukus i puna je kamenca.
August 26, 20241 yr Quote Novosadski "Vodovod": Voda za piće je bezbedna, molimo građane da ne šire dezinformacije Autor 021.rs Voda iz distributivnog sistema novosadskog "Vodovoda" bezbedna je za piće. Građani nemaju poverenja u institucije, čudno, otkud to sad
August 29, 20241 yr 5 minutes ago, Jimmy Kowalski said: Sta je bre ovo u Novom Sadu? Festival uličnih svirača...
August 29, 20241 yr Just now, Jimmy Kowalski said: Dobro je. Ja se vec bio spremio da pozelim dobrodoslicu nasim novim vladarima.. Pa čuj, mislim da bi bili bolji prema robov... ovaj, stanovnicima Novog Sada, nego ovi što su...
August 29, 20241 yr 1 hour ago, Jimmy Kowalski said: Sta je bre ovo u Novom Sadu? Mutirani valjkasti iz vodo voda, gledao si valjda nindža kornjače
August 31, 20241 yr Tisućljetni vadikal., već 3-4 mandat u NS skupštini Jedno vreme bio neka šatro opozicija, a sada došlo vreme na naplatu minulog rada, I, ko kaže da Novi Sad nije samo jedna obična palanka, školski drug gradonačelnika Đurića.
Create an account or sign in to comment