Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

Da, grad Novi Sad nece organizovati docek na trgovima.

  • Replies 7.9k
  • Views 662.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

Ima li ko od kolega da preporuči mjesto dobre klope u Novom Sadu. Ono fazon pristupačne cijene i dobra klopa, poslednjih par puta sam pratio gugl recenzije i nisam baš imao sreće...

@Jesper23 ako volis tradicionalnu srpsku kuhinju mozda da probas Sokace. U samom je centru, prijatan ambijent, starogradska nenametljiva muzika, dobri konobari i odlicna klopa. Nas cetvoro jeli supice, brizle, crevca, cevape, raznjice i na kraju knedle sa sljivama za 10k ukupno. Hlebici im kidaju, jedino je sopska bila onako.

 

AF1QipP9TogiQPZXrlOWK0hP0N1byNxSBN21YC4a

25 minutes ago, Jesper23 said:

Ima li ko od kolega da preporuči mjesto dobre klope u Novom Sadu. Ono fazon pristupačne cijene i dobra klopa, poslednjih par puta sam pratio gugl recenzije i nisam baš imao sreće...


Nisi napisao šta ti se jede :)
Rosetto na Bulevaru patrijarha Pavla preporučujem svima. To je uglavnom italijanska kuhinja. Piletina sa pršutom i povrćem u parmezan sosu je oko 1000 dinara, a baš je obilna porcija. Bukvalno obrok za ceo dan. U periodu doručka, je tamo prepuno. Jedina mana zimi je mali nepušački deo.

2 minutes ago, smooth.Op said:


Nisi napisao šta ti se jede :)
Rosetto na Bulevaru patrijarha Pavla preporučujem svima. To je uglavnom italijanska kuhinja. Piletina sa pršutom i povrćem u parmezan sosu je oko 1000 dinara, a baš je obilna porcija. Bukvalno obrok za ceo dan. U periodu doručka, je tamo prepuno. Jedina mana zimi je mali nepušački deo.

I to što kažeš, pa ići ću sa mlađim sinom koji ima godinu dana, tako da bi valjala neka kafana sa fizički odvojenim nepušačkim dijelom ili neko mjesto gdje je zabranjeno pušenje u zatvorenom. Inače najviše vole domaću kuhinju.

Idi u Kućerak na Ribarcu, domaća kuhinja i atmosfera, sa odvojenim delom za nepušače.

Ima i Piknik na Ribarskom ostrvu, imaju i parkimg i dobru klopu pride 😁

On 19. 11. 2024. at 9:20, Shan Jan said:

@Jesper23 ako volis tradicionalnu srpsku kuhinju mozda da probas Sokace. U samom je centru, prijatan ambijent, starogradska nenametljiva muzika, dobri konobari i odlicna klopa. Nas cetvoro jeli supice, brizle, crevca, cevape, raznjice i na kraju knedle sa sljivama za 10k ukupno. Hlebici im kidaju, jedino je sopska bila onako.

 

AF1QipP9TogiQPZXrlOWK0hP0N1byNxSBN21YC4a

 

potpisujem. pre 5- 6 nedelja sam tamo slavio cerki 18-i rodjendan. odlicna klopa i lep ambijent. obrati paznju na fotografije u amfortu. nema ko nije posetio restoran. :D

nisam siguran da imaju odvojeni deo za nepusace. nenametljivost muzike je diskutabilna. male su prostorije, a puno tamburasa. doduse, bila je subota vece, pa je onda i vece guzva generalno.

ja licno najvise volim da idem u pivnicu Gusan u prolazu iz zmaj jovine. skembici su im apsolutni haos. restorani u laze teleckog su isto svi dobri. 

ovde su međunarodne institcije učestvovale u hapšenju

necu nista novo reci, ali bezite od taksista koji cekaju putnike na stanici u petrovaradinu. sad se vratio iz bgd-a, pita me lik dokle idem, ja mu kazem do detelinarske pijace, a on ce 2200 dinara! sta bre 2200, vec sam 4-5 puta koristio taksi odatle ili do tamo na poziv ili yondex. od 750 - 900 dinara u zavisnosti od guzve. 

Jebem ih u usta

jos me lik ubedjuje kako je gorivo skupo, pa guzva, pa bla bla. brate, mozda sam sisao veslo, ali nisam pojeo camac.

U NS samo SOS taksi, oni su jedini zvanično podržali proteste. Red = SNS, a Pan se šatro ogradio od onog svog nasilnika, ali ga nije najurio.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.