September 11, 20241 yr 1 hour ago, zorglub said: Starovropski otvoreni trg, to je nova meta, to je predivno Boli me moj OCD od ovoliko asimetrije
September 11, 20241 yr 1 hour ago, Filozof manijak said: Boli me moj OCD od ovoliko asimetrije Horor. Srećom nećeš sletati na trg
September 11, 20241 yr 2 hours ago, Ros said: tamo gde ima biljaka, Kaže se "mrtvo zelenilo", moliću lepo.
September 11, 20241 yr Jos brze i naprednije u propast https://n1info.rs/vesti/ostre-reakcije-na-izbor-nove-direktorke-np-fruska-gora/ Fruska G. je apsolutno devastirana kad je pocela pomama nekih 10ak, mozda 15 godina unazad, ali ljudi zaista nisu svesni kojom dinamikom i brzinom se tamo sece. Zabranjuju ljudima snimanje dronovima, cuo sam jedan slucaj da su unistili dron i opremu za snimanje nekim amaterima-planinarima, a ograde se dizu na parcelama skoro svakodnevno.
September 14, 20241 yr U BG svaka menjacnica koja drzi do sebe ima u ponudi USD, verujem da je isto i u NS. Vidi ove menjacnice po trznim centrima i kladionicama ili vece lance tipa Alta. To vazi za manje kolicine, tipa do 1000USD, za vise od toga verovatno treba da najavis ranije. Edited September 14, 20241 yr by Delija67
October 13, 20241 yr Kad staviš na gomilu, tek je onda gadno. https://autonomija.info/pavle-radic-vreme-dodatnih-ponizavanja-novog-sada/
October 25, 20241 yr Zadatak izvršen, Vojvodina više ne postoji https://vreme.com/vreme/zadatak-izvrsen-vojvodina-vise-ne-postoji/
November 14, 20241 yr 1 hour ago, Milosh76 said: Nece biti doceka ni NG ni Srpske NG u Novom Sadu . napolju u gradu?
Create an account or sign in to comment