Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

Scene kao da se vratilo Panonsko more...

  • Replies 7.9k
  • Views 662.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

u bre što ste negativni

Just now, slepa živana said:

u bre što ste negativni

+1

 

samo neka pada, žito i kuruzi pjevaju!

 

savski sliv neka se čuva. šabac, obrenovac i tako to.

347293364_219710490809475_33933160906379

Partizanska kod Merkura kaže

Dve i po tisuce kvadrat :fantom:

 

šteta što nije živ žak kusto da ovekoveči ovaj čudesni svet pod vodom

5 minutes ago, aram said:

347293364_219710490809475_33933160906379

Partizanska kod Merkura kaže

Pa ne znam gde je sa točkovima krenuo tuda... Tu kad padne obična kišae je neprohodno, a ne ovo sranje od večeras...

6 minutes ago, aram said:

347293364_219710490809475_33933160906379

Partizanska kod Merkura kaže

 

Prikrada se kao aligator..

1 hour ago, lord_s said:


Da, ali su ga opravili, jbg :D

https://www.facebook.com/watch/?v=577510294364348&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=irwG9G&ref=sharing

Ako se nastavi da se gradi kao sto se gradi, fuserski i u visinu, bice ovo ucestale slike nakon svake jace kise

 

to su kinezi radili u sklopu pravljenja pruge

bilo je zezanje kad su okačili neki transparent da je prevod na srpski: "ovuda nemojte prolaziti kolima čim vidite da je počela da propada kišica"

 

52471-naslovna.jpg

Ukucate Partizanska Novi Sad potop nevreme u guglu i dobijete milion identičnih slika, samo se datumi razlikuju.

 

 

Ma stvar je u tome, upravo zbog opste poznatog problema tog nadvoznjaka, Kinezi su ga radili bezmalo godinu dana (nadvoznjak i odvodnjavanje) i da su se hvalili na sva usta (Vucevic i ekipa) da tu vise nikada nece biti neprohodno (parafraziram).

15 minutes ago, radisa said:

Pa ne znam gde je sa točkovima krenuo tuda... Tu kad padne obična kišae je neprohodno, a ne ovo sranje od večeras...

 

Meni cak ne deluje da je vcrs pala nzm kakva kisa.. Ali bukvalno posle 15-20 minuta kako je pocela, ja sam krenuo sa parkinga i skrecem u Gagarinovu i tripujem da mi volan ne funkcinise eto toliko je vec tu bilo poplavilo. Pretpostavljam da je ona kisa od sinoc vec napunila sve do cepa, i ovo vcrs je bilo dovoljno da preliva..

 

"rešen i decenijski problem odvođenja atmosferskih voda"

 

:rolf:

 

 

Quote

ZAVRŠENI RADOVI U PARTIZANSКOJ ULICI

15.02.2023.

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić, zajedno sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goranom Vesićem obišao je deo Partizanske ulice, gde su u zoni povožnjaka koji je građen za izgradnju brze pruge Novi Sad – Subotica – Кelebija završeni radovi, a ulica je ponovo otvorena za saobraćaj.

Izrazivši zadovoljstvo zbog završetka radova na podvožnjaku, gradonačelnik Đurić se zahvalio Prededniku, Vladi, Ministru Vesiću i izvršiocima radova na posvećenošću i angažovanju, ističući da je investicija izgradnje pruge jedna od najvažnijih u istoriji Srbije i Novog Sada, te da predstavlja najveći i najznačajniji infrastrukturni projekat u ovom delu Evrope.

- Radovi u Novom Sadu veoma su zahtevni, a novi podvožnjak građen je zato što stari nije zadovoljavao potrebe brze pruge. Partizanska ulica koja faktički prolazi ispod podvožnjaka, jedna je od najfrekventnijih u Novom Sadu, te smo se i mi suočili sa velikim izazovom da, od maja prošle godine, organizujemo saobraćaj. Otvaranje ulice je od velike važnosti za protočnost saobraćaja u Novom Sadu – izjavio je Milan Đurić.

On je objasnio da je u okviru radova na tom delu Partizanske ulice rešen i decenijski problem odvođenja atmosferskih voda, te da se ispod ovog nadvožnjaka više neće skupljati vode nakon većih kiša.

Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić je objasnio da će pešačka i biciklistička staza u Partizanskoj ulici biti završene do kraja meseca, a da se završetak izgradnje brze pruge od Novog Sada do Subotice očekuje do kraja 2024. godine.

- Voz na ovoj pruzi voziće do Budimpešte i ja sam juče sa mađarskim ministrom transporta razgovarao na temu otvaranja graničnih prelaza na železničkim stanicama u Beogradu, Novom Sadu, Subotici i Budimpešti kako bi putnicima bile olakšane procedure - izjavio je ministar Vesić i najavio potpisivanje Ugovora za izgradnju auto puta Beograd – Zrenjanin -Novi Sad, početkom sledeće godine.

Novi Sad, 15. februar 2023. godine

http://www.novisad.rs/lat/zavrseni-radovi-u-partizanskoj-ulici

Edited by vememah

4 minutes ago, vememah said:

 

"rešen i decenijski problem odvođenja atmosferskih voda"

 

:rolf:

 

 

https://vm.tiktok.com/ZM2Rrmy66/

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.