Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sloba Snajper (inače blizak prijatelj ministra vojnog) 5.maja išetao iz kuće s nanogicom, i više se nije vratio. Za njim je posle par dana raspisana poternica.

Lolololol, kako se oni sprdaju s nama :covid19:

 

Ovo nije država, ovo je mafijaška prćija 1/1

 

 

Link na vest

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

U NS hiljadugodišnje kiše i ove godine sjebale grad... Sad sam bio po ćeru do centra, da imam neki niži auto, malo sutra bi se vratio kući... Centar bukvalno pliva..

  • +1 1
Link to comment

Ne samo centar, nadvoznjak u Partizanskoj, i taj deo
Ja sam trenutno u StartITu u centru, izlila se kanalizacija u donjem spratu, iznad clanaka vode

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, lord_s said:

Ne samo centar, nadvoznjak u Partizanskoj, i taj deo
Ja sam trenutno u StartITu u centru, izlila se kanalizacija u donjem spratu, iznad clanaka vode

Na keju je mislim kod mosta dubina vode bar 40 cm...

 

A inače je totalni kolaps, ja sam od centra do detelinare išao skoro sat vremena, nigde ne može da se prođe...

Link to comment
4 minutes ago, lord_s said:

Ne samo centar, nadvoznjak u Partizanskoj, i taj deo
Ja sam trenutno u StartITu u centru, izlila se kanalizacija u donjem spratu, iznad clanaka vode

 

nadvoznjak u partizanskoj je i za vreme tite bio pod vodom cim malo jace zapada :D

 

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

ala su ga opravili :D

 

samo jos fali nenad canak da pocera camac

Da nekačim sad slike, alu već delu grada je bilo slično... Kej, Maksima Gorkog, Futoška, čak je i Novi Bulevar bila prohodna samo traka uz ostrvo... Ja sma razmišljao da probam srednjom trakom, a onda sma video jednog odvažnog u GLC dokle mu je voda došla i odlučio da ipak malo sačekam...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Da nekačim sad slike, alu već delu grada je bilo slično... Kej, Maksima Gorkog, Futoška, čak je i Novi Bulevar bila prohodna samo traka uz ostrvo... Ja sma razmišljao da probam srednjom trakom, a onda sma video jednog odvažnog u GLC dokle mu je voda došla i odlučio da ipak malo sačekam...

 

znaci, kanalizacija crkla?

Link to comment
Just now, Ros said:

 

znaci, kanalizacija crkla?

Ma opet jeben hiljadugodišnje kiše, 3-4 put u poslednjih 10 godina...

 

Naravno da je crkla, kad su na mrežu od pre 50 godnina nakačili mesto jedne kuće 120 stanova, pa tako puta hiljadu...

  • Hvala 1
Link to comment

Sto bi narod rekao, plivanje u govnima
Kazem, ako se nastavi ovim tempom, veoma brzo nece biti potrebne ni ovako obilne kise, svako malo ce dolaziti do prezasicenja kanalizacionih instalacija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...