Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

dobro je sto ucestvuje lalicka. ovde protiv fasista, a jebe se sa sefom ns spo-a jelicem, koji im je izmedju ostalog i omogucio da dodju na vlast u ns.
zašto je podatak s kim se ko jebe relevantan za bilo šta?ne ulazim u Lalićkim lik i delo, ali princip je užas
Link to comment

koliko je ona principijelna antifasistkinja (kakvom se predstavlja), ako to radi sa bliskim politickim saradnikom i koalicionim partnerom fasista, a na kraju krajeva i clanom stranke koja je najveci zastitnik fasistickih saradnika iz proslosti. sa takvim "antifasistima" bujace fajgelji sve do kristalne noci.

Link to comment
'Bem ti, retko gadan lik ovaj Fajgelj. Bio je juce u Suceljavanju (http://media.rtv.rs/...celjavanje/4723)
totalno kasnim sa slucajem fajgelj, sad pogledah celu emisiju, apsolutni no comment, 1 alegorija koja prisvaja religiozni motiv da bi 'saopstila' ko-zna-sta je ocenjena kao vredjanje religioznih osecanja :isuse:i ne znam cemu 'treca srbija' kada vec postoje 'dveri', verovatno neki politikantski interesi u pitanju
Link to comment

Kakav redak ljigoš. Prema ovome su svi dveraši ovog sveta primeri vrline i karaktera. Oni su bre pravi fašisti, a ovaj je samo razmazani slinac. Vrati se Glišiću, sve ti je oprošteno.

Link to comment

bez ulaženja u detalje, reći ću samo da je Fajgelj jedina javna ličnost kojoj sam rekao da ću sledeći razgovor sa njom morati da snimam, uz upozorenje da jednu stvar koju je rekao više ne ponavlja. čovek je stravičan prostak, ali kalkukantskog tipa: proverava granicu osobe sa kojom razgovara, da vidi dokle može da ide. užasan je. jako mi je žao njegove porodice.

Link to comment

Fora sa Dverima je u tome što nikako nisu hteli u vlast, jer sve stranke smatraju istim ...Treća srbija je tako i nastala, kao želja ljudi koji su bili članovi Dveri da uđu u vlast...Dakle, iza svega stoji vlast, odnosno pare, kod naših drugara iz treća srbije, nigde se oni ne razlikuju od drugih stranaka...@VasaŠta je tako strašno rekao, može i umotano, skontaćemo...

Link to comment
bez ulaženja u detalje, reći ću samo da je Fajgelj jedina javna ličnost kojoj sam rekao da ću sledeći razgovor sa njom morati da snimam, uz upozorenje da jednu stvar koju je rekao više ne ponavlja. čovek je stravičan prostak, ali kalkukantskog tipa: proverava granicu osobe sa kojom razgovara, da vidi dokle može da ide. užasan je. jako mi je žao njegove porodice.
mene ne zanimaju detaljji njegove prostote i bezobrazluka, al te pitam jel moguce da je neko toliko ogranicen i narrow-minded da jednu onakvu sliku smatra vredjanjem religijskih osecanja, ili je to njegov politicki iskalkulisan stav?negde na 31:55 videa kaze da je princip uredjivacke politike kcns 'postovanje' :isuse:kakva maloumna demagogijane verujem da je toliki retard, pre ce biti ovo sto kazes da je napraosto gad i kalkulant
Link to comment
dobro je sto ucestvuje lalicka. ovde protiv fasista, a jebe se sa sefom ns spo-a jelicem, koji im je izmedju ostalog i omogucio da dodju na vlast u ns.
opste je poznato da se pravi antifasisti ne jebu, nego gnoje nesto preko interneta.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...