Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

a u socijalnom u 11:10 (pauza od 10 do 10:30). kancelarija mladjih i starijih referenata, nizih i visih saradnika, parazita.1524935_10152058484621904_1481770234_n.jpg
Zasto paraziti? Vidis da ljudi rade. Papiri su im na stolu. Verovatno su samo na kratko izasli, vidis da su kaputi prebaceni preko stolice.
Link to comment
Zasto paraziti? Vidis da ljudi rade. Papiri su im na stolu. Verovatno su samo na kratko izasli, vidis da su kaputi prebaceni preko stolice.
Tako je. Meni ovo lici da imaju oubku o protiv pozarnoj zastiti pa su se skupili na zbornom mestu...
Link to comment

u novom sadu trenutno nijedna ustanova nije nadlezna za uklanjanje zivotinja, ali one ceo dan nestaju sa ulica, u neznanom pravcu. odnosno lazu da ih ne voze na deponiju, a dosta ih je zavrsilo tamo. krvnici su jos izabrali slavu, manje svedoka verovatno ocekuju. hoce bagra da pobije sto vise zivotinja kako bi novoosnovana sinternica imala sto manje posla, a sto vise partijskih govana.

Link to comment

dimnicarina na racunu informatike.zovem informatiku: zovite stan. zovem stan: nismo mi nadlezni, gradska skupstina. zovem gradsku skupstinu: uprava za komunalne poslove. zovem komunalno: uprava za privredu. uprava za privredu: stvarno ne znam, ja izdajem uverenja za penzije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...