Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Inače, danas u 19 časova, u prostorijama pomenutog kluba "Bike Kitchen" (ulica Jovana Subotića 21) biće održano veče enigmatike. Posetiocima ću predstaviti moju knjigu "World of Pentagrams"
Edited by Syme
Link to comment

Nisam gledao od početka, ali na osnovu ovog dela koji sam čuo, +1000.Ko su ti klinci i zašto su napustili tirbinu? Kad se to desilo?

Edited by Syme
Link to comment

Nisam bio na licu mesta, ali sam skapirao na osnovu pitanja iz publikeda su konstruktivni mladi ljudi(kako ih je nazvala prisutna predsednica vojvođanskog kluba ili tako nešto)izašli sa tribine.Mogu samo da spekulišem ko su oni, ali je to bzvz

Link to comment

Jebi ga, Syme, kad neko sa leva ili čak i iz centra nešto uradi to je skrnavljenje, a kad uradi sa desna, to je protest mirnih građana izloženih torturi. Kako to nisi još naučio.Uostalom, opet sam malo čitao Remarka. Jebem ti, sve je isto.

Link to comment
Nije bez neke što Novi Sad zovu Srpska Atina. Ima, dame i gospodo, dosta sličnosti između ove dve pravoslavne varoši. I u grčkoj i srpskoj Atini malo-malo pa ispadne neki pičvajz. Osim toga, zore su i u Atini i u Novom Sadu nekako zlatne, znate valjda na šta ciljam. Atinskoj zori Grci su, izgleda, stali na rep, a kako stvar stoji kod nas, novosadski zornjaci će na rep stati nama. I sve to u Prvom veku, godine druge vladavine Overlorda Vučića
Basara o Fejgelju
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...