Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

sta se tu ustvari radi?inace, da plusjediniram tonija, ceo koncept team buildinga mi se gadi i nadam se da nikad necu imati posao gde se to praktikuje.

Link to comment

Ma zaboravi team building aspekt. Nadjes ekipu od 3 do 5 ljudi (po meni je 4 nekako najbolje) i onda vas bace u sobu koja je uredjena u za sada jednom od dva scenarija. Ili pljacka banke ili hladni rat. U oba slucaja imas sat vremena da resis par glavolomi rasporedjenih po sobama. Imas i tjamer koji ti otkucava pa uvek znas koliko ti je ostalo.Najkraci opis bi bio real time point and click avantura.

Link to comment

meni je za hladni rat (demontiranje nuklearke) idealno troje, dok je za pljačku banke bolje imati petoro.stvar sa bankom je da manje linearna sa rešenjima i ima mnogo više paralelnih stvari koje se mogu raditi, pogotovo na početku.prolaznost na hladnom ratu je oko 40%, a na banci 15%

Link to comment
š'o? ok je to. kroz krša ih radionica sam uvek kapirao gde mi trebaju popravke
pa zato sto su mi uzasna sva ta instant resenja, poput onih pitanja koje su svojevremeno bajni ejdzarevi postavljali pri 90 posto razgovora za poso, a koje su posve sigurno skinuli sa fezbuka. ili zbilja mislis da se moze napraviti kvalitetan psiholoski profil bilo kog na ovaj nacin?
Link to comment

Kako si to kapirao gde ti trebaju popravke na ovaj način? Nas su jednom za team building odvukli u neku insect infested livadu (ovo nije bitno za priču al stvarno su bili gadni ti insekti u hordi) da kao ponavljamo karate pokrete karate instruktora, a onda posle u parovima izvodimo neke pokrete. Negde na pola to je postalo jako retardirano, tipa dug korak niz livadu sa nekim bizarnim zabacivanjem ruku preko ramena iza leđa koliko ko može. Tu sam se negde isključila. Epilog: ja, Grkinja, koleginica sa slomljenim kolenom i jedan sa slomljenom rukom gledamo 30-40 ljudi kako se krive po livadi u ime team buildinga, i tu i tamo poneki kolega koji prilazi da pita što ne učestvujemo. Jedino što sam ja iz toga naučila je da ako mi nije prijatno da skačem u bunar jer svi to rade, onda neću da skačem u bunar, pogotovo ako je skakanju u bunar cilj da eto svi zajedno učestvujemo. Šta to treba da mi kaže o mom radu u timu, meni kao radniku i osobi uopšte, stvarno mi nije jasno.

Link to comment
sreca pa sam otiso u freelancere na vreme, dok jos nisu poceli sa tim tim-bilding sranjima.
a da se svi poskidaju goli pa praše medjusobno? tada bi ti bilo krivo štos freelancer Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...