Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

e jbg ne kontam

Jel i dalje 2500 po ekipi? I koliko je realno tesko?
jeste 2.5k do 1 decembra, ali mislim da možeš da se dogovoriš i za kasnije. nije preterano teško, a možeš tražiti pomoć na svakih 10min, pa ti ubaci hintove.mojoj je ekipi je ostalo oko 7.5 min do kraja (od sat vremena koje imaš) Edited by Ravanelli
Link to comment
Fotoreportera Novinske agencije Beta Dragana Gojića danas oko podne u Novom Sadu legitimisao je muškarac u civilu i odveo ga u jedan objekat na ispitivanje, gde su mu uzeli lične podatke, posle čega je pušten.Gojić je pre toga fotografisao jato labudova u blizini Picerije “Ćao” i u blizini objekta koji je nekada bio sedište Vojnog odseka u Novom Sadu.“Prišao mi je čovek u civilu, pokazao neku legitimaciju i zatražio da mu pokažem šta sam fotografisao. Rekao sam mu da sam slikao jato labudova i pokazao mu to na fotoaparatu, nakon čega je rekao da pođem sa njim u bivšu zgradu Vojnog odseka”, ispričao je Gojić.On je telefonsku vezu sa redakcijom prekinuo na zahtev tog policajca u civilu, a potom se javio nakon dvadesetak minuta i rekao da su mu uzeli lične podatke i da su ga pitali zašto je fotografisao u blizini tog objekta.Predstavili su se kao pripadnici Vojno-bezbednosne agencije, rekao je Gojić.
Link to comment

sto me potseti na pricu mog drugara koji radi u vojsci o pravilu dok je bio na nekoj administrativnoj i informatickoj!! obuci u objektu gde su dakle ziveli i radili da nisu smeli da imaju lap top a androidi su bili dozvoljeni :lol:...

Edited by ivy
Link to comment

osniva se legalna koljacnica zivotinja, jkp zoohigijena. sta ce biti jedini posao ovog novog uhlebljivackog govneta za stranacke parazite objasnjava nam radio televizija vojvodine.

U azilu će biti mesta za 350 životinja, ali iz Grada najavljuju da će se kapacitet proširivati. Životinje će se u azilu zadržavati mesec dana, nakon čega će biti uspavane.
ni jedne jedine reci o mogucnosti da te zivotinje neko usvoji, pronadje im drugi smestaj, spase im zivot, nego bice uspavane. poserem se u usta njima i svim gradjanima koje ovako objavljena vest odusevljava. Edited by garoviks
Link to comment
  • 2 weeks later...
osniva se legalna koljacnica zivotinja, jkp zoohigijena. sta ce biti jedini posao ovog novog uhlebljivackog govneta za stranacke parazite objasnjava nam radio televizija vojvodine.ni jedne jedine reci o mogucnosti da te zivotinje neko usvoji, pronadje im drugi smestaj, spase im zivot, nego bice uspavane. poserem se u usta njima i svim gradjanima koje ovako objavljena vest odusevljava.
za direktora ustanove postavljen lovac.
Link to comment
Čika Joca i Zmajevi...brate. Taj mai je bivši Highway, klinci koji su furali hair metal i mislim da je ovom malom ćale bio direktor mlekare pa su dobijali dosta dobar prolaz u medije i finansiranje tih pokušaja
Link to comment
Čika Joca i Zmajevi...brate. Taj mai je bivši Highway, klinci koji su furali hair metal i mislim da je ovom malom ćale bio direktor mlekare pa su dobijali dosta dobar prolaz u medije i finansiranje tih pokušaja
koji direktor?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...