Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ја знам пар девојака са фтн-а које су пословно пратиле током студија, мада контам да више нису у бизнису

Link to comment

ne bi on, samuraj što nosi srce na reveru. sigurno neko od nezahvalnih "nećaka" zloupotrebio njegovo gostoprimstvo :(

ја знам пар девојака са фтн-а које су пословно пратиле током студија, мада контам да више нису у бизнису
au! Edited by korindjar
Link to comment
ја знам пар девојака са фтн-а које су пословно пратиле током студија, мада контам да више нису у бизнису
ja kontam da si slagao na brzinu, tj da "znaš", znaš lika koji "zna", koji je čuo od lika koji "zna" i tako ...tehnički fakulteti i ribe.
Link to comment

за две знам сигурно, за још неколико сам чуо по тако некој варијанти коју си описао, али на њих нисам мислиоа и фтн укључује архитектуру, графички дизајн, коринђаров смер исто има квалитета...

Link to comment

bilo je tu i elektrašica dobrih, u manjem % doduše al vredele su. znam da je bila neka prepizdarija, jedno 2 godine starija i da se iza nje uvek formirao red na stepenicama

Edited by korindjar
Link to comment
tehnički fakulteti i ribe.
ihaj, ta era kada su ftn pohađale malobrojne ali ružne ribe se završila tamo negde ranih 90tih. kako su krenuli da otvaraju fensi i mladoliderske smerove, situacija se drastično promenila. moguće da sada već dele šnjur s pravom. korinđ će već bolje znati, ali ima se šta videti tamo. Edited by Gonzo
Link to comment

ha! prva stvar koja mi je pala na pamet kad sam video nove table. jebale ih kvačice, em izgleda kretenski, em stvara probleme ovog tipa. zar klasična anglosaxon abeceda nema dovoljno slova?

Link to comment
bilo je tu i elektrašica dobrih, u manjem % doduše al vredele su. znam da je bila neka prepizdarija, jedno 2 godine starija i da se iza nje uvek formirao red na stepenicama
нажалост не знам на коју мислиш :( а електро, е1 је традиционално имао бољу понуду, у мојој генерацији на одсеку није ни једна била која би ометала концентрацију на предавањима, већ у следећој је било доброг материјала
Link to comment
ha! prva stvar koja mi je pala na pamet kad sam video nove table. jebale ih kvačice, em izgleda kretenski, em stvara probleme ovog tipa. zar klasična anglosaxon abeceda nema dovoljno slova?
pa nema! to sam ja juce objasnjavala po novom sadu.po starom si imao za beograd milion razlicitih registracija: od 000-000 do 999-999.po novom, ukoliko slova mogu biti i ova nasa sa kvacicama, a i X, Y, Q i W to ti daje ukupan broj mogucih tablica po novom broj-broj-broj-slovo-slovo: 10^3 * 34^2 = 1,156,000 :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...