Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

jel zna neko od novosađana da li i gde još osim autobuske stanice autobusi staju i skupljaju ljude kad se ide za ns (iz bga)?

Edited by funk soul sister
Link to comment
Staju kod Poste u Zemunu, ali samo oni koji ne idu autoputem.
i ti sto idu autoputem ponekad prodju kroz zemun pa se ukljuce kod bataje na autoput.
Link to comment

neću neću :)hvala i tebi rajka :)a i tebi mp, iako mi je to rizično malo.. oh well, idem na stanicu, jebo 100 dinara ili kolko je već peronska

Edited by funk soul sister
Link to comment
100 dinara ili kolko je već peronska
cek, cek! Ima i za to leka!! Stanes isped ranpe i mases ciki da stane kad izadje iz stanice. Tamo naspram Cetnicke tezge, recimo...
Link to comment

malo segsija nije na izmet, sto kazu nasi stari...Ako staju ciki sa kutijetinama i lumpenproleteru sa dvolitrom, stace i ljupkoj teletualki... Ma, kupi peronsku. Refundiracu cim se vidimo! Da ne snosim krivicu.

Link to comment
Jednim potezom promovisemo i Stari Novi Sad i 365 lepih srpskih dana, portal za optimizam i renesansu... i u dupe.http://365lsd.com/2011/06/18/gde-je-nestao-stari-novi-sad/#more-169
e budale.:lol:
Link to comment

plačem od smeja, volim te empe.. ne znam šta mi bolje, ibeglice koje jedu beton, gospa etelka i gladiole, zoka psar(psar eeeeej), ili skazaljke stare :lol:

Edited by Gonzo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...