Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

..cek malo,da ne citam saopstenje ucjelo- zasto bi bila zabranjena prodaja alkoholnih pica u trgovinskim objektima?Koji genijalac se setijo tog uber glupog zakonskog predloga? :mellow:

Link to comment
..cek malo,da ne citam saopstenje ucjelo- zasto bi bila zabranjena prodaja alkoholnih pica u trgovinskim objektima?Koji genijalac se setijo tog uber glupog zakonskog predloga? :mellow:
al si ti zakasnio, to Ustavni sud kod vas vec oborio...inace nije to novo resenje, neke sredine to rade i te kako. u Zenevi nema alkohola u radnji posle 8 ili 9 uvece, ne secam se.obrazlozenje je da se alkoholicari ne alkoholisu, posto je poznato da alkoholicari ne prave zalihe pica i piju samo uvece.
Link to comment

kad sam bio mali, u cehoslovackoj su uvece rafove sa alkoholom zaklanjali nekim socijalnim zavesama od teskog tekstila, slicnim onim tamnim koje smo imali u obdanistu

Edited by garoviks
Link to comment

zna neko gde ima da se kupi bajk model - šangajac?takođe terbaju mi i neki polovni tegovi za vežbanje...ako može bez "najlon" za oba pitanja

Link to comment
  • 3 weeks later...
večeras sviraju Ruke u vis, rock bend sa ženskim vokalom, a sutra je 30+ žurka...
Ovo na KDP breaking news. Pokusavam da se setim neprijatnije muzicke formacije trenutno aktivne u NS... ne ide...
Pevacica zivi blizu mene i upravo sam je sreo spremljenu za svirku. Najerektivniji bend
zanimljivo, nataša bekvalac peva s kraljevskim apartmanom.
Počela da vodi Jutarnji, al' kanda loše...
Link to comment

Drugari,oni koji znaju da pikaju loptu, bacite pogled ovde...Nedostaje nam još jedan fuzbaler, pa ako je neko zainteresovan neka se javi na PM...Event™ je u petak, 27.05.2011, u 20h ili 21h, kako se dogovorimo...Prevoz je obezbeđen :)Posle utakmice se ide na svečanu večeru u renomiranu kafanu "Vrelo Knin"...

Edited by radisa
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jednim potezom promovisemo i Stari Novi Sad i 365 lepih srpskih dana, portal za optimizam i renesansu... i u dupe.http://365lsd.com/2011/06/18/gde-je-nestao-stari-novi-sad/#more-169

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...