Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Sutra 100. godišnjica ŠtrandaCentralna proslava stogodišnjice postojanja Štranda održava se u ponedeljak na ovom kupalištu od 19 sati.U programu će najpre učestvovati Miša Blizanac i hor "Ison", potom će nastupiti voditelj sa Prve televizije Ivan Ivanović, od 21 čas predviđen je koncert Zvonka Bogdana, a na kraju novosadske grupe Frajle.Dan kasnije na centralnom platou sviraće Atheist rap, Orthodox Celts, Block out i Veliki prezir. Početak koncerta je u 21 sat.Ulaz na koncerte je ta dva dana besplatan.
zagadjenje dunava kod stranda postaje zabrinjavajuce...
Link to comment
šta je sa današnjim isključenjem vode?
Sporovedeno se odličnim uspehom...Vi što se nakačeni na institucije od državnog značaja(Bolnice, starački domovi, kasarne, Sajam...) ste se ovoga puta provukli... Sledeći put će i vas da zakači...Jeb'o ih ja, lakše bi mi bilo od 6 do 22 bez struje nego sad, bez vode... Edited by radisa
Link to comment
ja u centru ceo dan, vode ima i za fontane :D
Jbg, ja mislio pišeš od kuće pa se čudiš kako ima :)Keva mi je nakačena na sajam, pa ima vode u izobilju... Meni ni da kane...Dobro da znam za fontane, ako ne dođe do uveče da skoknem do centra da se okupam u onoj u Dunavskom parku... :D Edited by radisa
Link to comment

pa isto je. čak možda i bolje kada imaš samo ladne, onda je voda već u kotliću, i ne moraš da je ostavljaš da odstoji da bi je pio.

Link to comment
Empeu, za nove doživljaje Steve Koprofagova i Lazice Kurvara, materijal.
Dilindara - raspustenicaKurisati - udvarati se devojciKurcobrija - mladic od 15-16 godina, neozbiljanKURDZON - pogrdni naziv za pristalicu Radikalne strankePizhdric - feminizirani muskaracPicmilka - guzicarkaPinchika - napichakUflickati se - dobiti prolivFlandrati se - ziveti nemoralno
Evo reči koje bi bilo lepo upotrebiti u narednom tekstu... Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...