Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Jebo ih ja, ovo je sastavljao neki baš mator lik... "Narodnog" se jedva i ja sećam, onako u dobokom klinačkom sećanju, a nisam baš u cvetu mladosti... Pa to ne postoji, bar 20-25 godina... A i kad je postojalo, bilo je katastrofa...Inače, ovo priznajem

Makar jednom u životu igrao na "Dnevnikovom" turniru (i ispao u prvom kolu)Prvog januara gleda "Novogodišnji koncert" u Beču i turneju "Četiri skakaonice"
a za ostalo, kako tako...Definitivno padam na
Ne mrzi nikog
Link to comment

Ovo je prosto preterano :lol: Hocu ovako nesto i za Beograd a ne da se samo vi zabavljate angry.gifEDIT: Kad izlazi MP iz Kinshase? Verovatno hoce da se pojede sto ne moze da iskomentarise ovo.

Edited by pavllle
Link to comment

Tekst je stvarno pisao neko ko ima minimum 40 godina. Poreč, "Narodni" bioskop, to mlađe generacije nisu mogle da dožive. Pa, i "Kabel" je poslednjih godina kesa od tima, prošla su vremena kad je bio strah i trepet Vojvođanske lige (čak je jednu sezonu igrao i u Drugoj ligi Zapad u SFRJ) i kad je vredelo gledati nedeljne utakmice u 10:00.Ovako, na letimičan pogled, čini mi se da ispunjavam nekih 25-30% uslova :lol:

Edited by Quizmaster
Link to comment
EDIT: Kad izlazi MP iz Kinshase? Verovatno hoce da se pojede sto ne moze da iskomentarise ovo.
neka, jos bolje, imace vremena da smisli obradu po svim tackama iz ugla steve koprofagova. cekamo nestrpljivo!
Link to comment
Ovo je prosto preterano :lol: Hocu ovako nesto i za Beograd a ne da se samo vi zabavljate angry.gifEDIT: Kad izlazi MP iz Kinshase? Verovatno hoce da se pojede sto ne moze da iskomentarise ovo.
Sad kad procitah ovo, setih se lokalnog ns fazona;Kako u NS zovu Supermena?

preterani gari

Edited by Pera Zeka
Link to comment

PRAVI NOVOSAĐANIN- Redovno čita "Dnevnik"- Ljubazno se javlja prodavačicama na pijaci iako ih ne poznaje- Zna ko su: Mile Pica, Bora Fleka, Lajavi, Ćopica, Dule Dalton i Malajac- Zna u koju je školu išla Monika Seleš- Hrani labudove u Dunavskom parku- Ne koristi izraze "smorio, smaraš..."- Subotom gleda Vošu, nedeljom Kabel, Želju, Kanarince i Slaviju i još stigne na "Najlon"- Ne gleda "Pink", "Kursadžije", "Velikog brata" i "Farmu"- Uvek se javlja komšijama i pita "Kako ste?"- Prvi čestita Božić komšiji Mađaru (Srbinu)- Ne pozdravlja se udaranjem po leđima- Sluša tamburaše, "Pekinšku patku", "Laboratoriju zvuka" i Mišu Blizanca- Zna gde se nalaze "Kokra", "Štrafta", "Kafe", "Mrca", "Eđšeg", "Dalmacija" i "Ribarac"- Makar jednom u životu igrao na "Dnevnikovom" turniru (i ispao u prvom kolu)- Pio čaj na otvorenom klizalištu i "šmekao ribe"- Išao subotom u "Dendi"- Bežao sa predavanja na "matine u Narodnom"- Štrand smatra lepšim od svakog mora- Pije pivo, špricer, obožava kuvani kukuruz i pečeno kestenje- Za 1. Maj ide u Kamenički park- Seća se leta u Poreču i "Zelenoj Laguni"- Za ručak jede supu, rinflajš, sos, kuvano meso, pečenje i kolače, a nije nedelja ili neki svetac- Ne piše grafite po spomeniku Janiki Balažu- Uživa šetajući kejom, Dunavskom, Zmaj Jovinom, Katoličkom portom...- Vozi bicikl- Prelazi ulicu samo na "zeleno"- Ne pere terasu kad komšinica sprat niže širi beli veš- Vodi decu zimi na Venac da se sankaju- Prvog januara gleda "Novogodišnji koncert" u Beču i turneju "Četiri skakaonice"- Ne mrzi nikog- Vole Novi Sad- Pohodi svirku grupe Red Union, petak 9. septembar u 19.15h na bini u Katolickoj Porti u okviru veoma novosackog festivala Ulicnih Sviraca!

Link to comment

Ja sad idem na "konferenciju za stampu" povodom, koliko sam razumeo, te nase svirke veceras. Bice to neposecenije od promocije Dejana Cukica, ali aj kad sam obecao ljudima. Dvaput zvali!nek navrati neko da pita nesto, da ne bude bas jako tuzno...

Link to comment
Ja sad idem na "konferenciju za stampu" povodom, koliko sam razumeo, te nase svirke veceras. Bice to neposecenije od promocije Dejana Cukica, ali aj kad sam obecao ljudima. Dvaput zvali!nek navrati neko da pita nesto, da ne bude bas jako tuzno...
hehe biće super ako voditelj KZŠ, posle pet pokušaja da iscedi od novinara barem jedno pitanje, da mikrofon nekoj baki koja "nema pitanje nego komentar" i počne da priča o istoriji Novog Sada i tako.nije valjda da prave dnevne konferencije? pa nije to takav događaj, majkumu...zašto to rade učesnicima? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...